Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / ABank EFT Saatleri 2016

ABank EFT Saatleri 2016

Müşterilerine işlem kolaylığı sunarak gelişmeye devam etmekte olan Abank kuruluşu, günümüz teknolojisinde bankacılık sektöründe en sık kullanılan EFT işlemine de ön vermektedir. Kendi müşterisinin başa bir banka müşterisine para akışını sağlamak adına Abank EFT Saatleri 2016 yılı düzenlemesi sabah 8:00 ile akşam 17:00 arasında seyrini sürdürmektedir.

ABank EFT Ücretleri 2016

Hafta içi bireysel ya da ticari müşterilerin işleyişi doğrultusunda farklı bir bankaya yapacakları para aktarımı işleminde, normal olarak bankaların hizmet bedeli olarak kesmiş olduğu bir komisyon ücreti bulunmaktadır. Bu ücret her kurumda değişiklik gösterdiği için ABank EFT Ücretleri 2016 hizmet bedeli de aşağıda verilen bilgiler dahilinde işlemektedir.

* Geç EFT ücreti: 5,00 TL

* Şubede hesaptan gönderilen EFT ücreti: 40,00 TL ile 500,00 TL arası

* Şubede kasadan gönderilen EFT ücreti: 60,00 TL ile 600,00 TL arası

* Düzenli EFT talimatı ücreti: 2,40 TL

* İnternet şubesi EFT ücreti: 2,40 TL

ABank Çağrı Merkezi

Bankacılık işlemlerinizi şubenizden veya birçoğunu internet bankacılığından da halledebileceğiniz gibi bunun yanı sıra gerek konum olarak gerek müsait olmayışınız gibi veyahut isteğinize bağlı olarak çağrı merkezi hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Talep ettiğiniz hizmeti hızlı ve kolay şekilde giderebilmek için 444 00 55’i tuşlamanız yeterli olacaktır. Hemen karşınıza çıkan Abank müşteri temsilcileri ile işlemlerinizi sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Teb Bankası EFT Saatleri 2016

Teb Bankası müşterisiyseniz yapmak istediğiniz diğer bankalara para transferi işleminde her kurumda olduğu gibi EFT …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir