Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / Adabank EFT Saatleri 2016

Adabank EFT Saatleri 2016

Elektrik Fon Transferi kısaltması olan EFT, bankaların internet ağı aracılığıyla kendisi dışında bir bankaya para akışının sağlanması görevini üstlenir. Her bankada kendisinin belirlediği saatler arasında yapılan bu EFt işlemi, ortalama 5-10 dakika gibi kısa bir sürede karşı tarafın hesabına para geçişi sağlar. Dolayısıyla Adabank EFT Saatleri 2016 uygulamasına değinmek gerekirse; sabah 9:00 ile akşam 17:00’e kadar para gönderme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Adabank EFT Ücretleri 2016

Para transferi gereksinimlerinizde geliştirilmiş bankacılık hizmetini kapsayan EFT uygulamasıyla işlemleriniz çok kısa süre gerçekleşmekte ve gerek bireysel gerekse ticari işlem akışınız sorunsuz seyrini sürdürmektedir. Kurum farkına göre değişkenlik gösteren EFT hizmetinin ücretleri, Adabank kuruluşu tarafından diğer kurumlar gibi sabitlenmemiş olup belli bir oran doğrultusunda hizmet kapsamında yürütülmektedir. Bu anlamda Adabank EFT Ücretleri 2016 diye sorulduğunda, tüm EFT işlemlerinizde transfer yapacağınız tutarın %4 oranında bir komisyon alındığını söyleyebiliriz.

Adabank Çağrı Merkezi

Bulunduğunuz konum şube ya da internet bankacılığına uygun olmadığında, bankacılık işlemlerinizi anında çözüme ulaştırabileceğiniz çağrı merkezi sistemi bulunmaktadır. Söz konusu Adabank müşterileri 0212 272 64 20 numaralı hattı kullanarak, kısa sürede problemlerine çözüm getirebilir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Teb Bankası EFT Saatleri 2016

Teb Bankası müşterisiyseniz yapmak istediğiniz diğer bankalara para transferi işleminde her kurumda olduğu gibi EFT …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir