Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?
akbank axess

Akbank Axess Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Akbank’ın birden fazla kredi akrtı bulunmaktadır. Bu kredi kartlarının her birinin kendine göre avantajlarıda vardır. Aralarında en avantajlı Akbank Axess kartdır. En avantajlı kredi kartı bu olduğu için yüzlerce hatta binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Bu kartında diğer kartlar gibi faiz’i bulunmaktadır. Kullanıcıların bir çoğu ödemesini düzgün yaparken diğer kalan kısmı ya kesikli yada hiç ödeme yapmıyor. Kredi kartına fazla kredi almak için kredi başvurusunda bulunan adamların yarısı neredeyse  ödeme yapamadığı için banka direk kartlarını bloke ediyor veya evine haciz geliyor bu yüzden bu kartı alan bir çok kullanıcı bu kartı iptal etmek istiyor. Kredi kartını iptal etmek için iki yol bulunmaktadır. Birincisi bankaya telefon edip kredi kartı iptal talebinde bulunmak bir diğeri ise en yakın banka şubesinde kredi kartı iptalı yapmak. En yakın şubeden kredi kartı iptali yapmak için bankaya gidip gerekli evrakları verip iptal ettirilebilir. Telefondan kredi kartı iptali için kredi kartı alırken verilen bilgilerden birkaçını söylenmesi istenmektedir bu sorulara doğru cevap verilir ise kredi kartı iptali gerçekleşebilir.

Akbank Axess Kredi Kartı Başkası Tarafından İptal Edilebilirmi ?

Akbank Axess kredi kartını iptal etmek istenir ise kredi kartını alırken verilen bilgiler ve kimlik kartı istenir. Bu belgeler ile sadece kredi kartını alan kişi iptal edebilir. Kredi kartını kullanan kişiden başkası iptal edemez. Böyle bir şey yapmayı deneyen kişiler tespit edilirise yasal suç işlenmiş olarak mahkemeye verilirler.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir