Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Akbank Kredi Kartları

Akbank Kredi Kartları

Akbank Kredi Kartları

Kişilere nakit taşımama kolaylığı sunması ve anlaşmalı iş yerleri ya da farklı kampanyalar ile avantajlar sağlayan banka ürünleri kredi kartı seçenekleri olarak adlandırılabilmektedir. Günümüzde bütün bankalar müşterilerine farklı kredi kartı seçenekleri ile hizmet sunmaktadırlar Akbank da Akbank Kredi Kartları seçenekleri ile farklı kredi kartı hizmetlerini müşterilerine finansal ihtiyaçlarında destek sağlamak amacı ile sunmaktadır.

Kişilerin kredi kartlarını bu kadar fazla tercih etmelerinde bankaların kişilere ödeme şekillerinde farklı olanaklar sunmalarıdır. Kişiler kendilerin uygun olan kredi kartı seçeneğini kullanarak alışverişlerinde ve ödemelerinde farklı kampanyalar dâhilinde farklı imkânlara sahip olabilmektedirler.

Akbank Kredi Kartı Seçenekleri

Banka tarafından farklı müşteri özelliklerine yönelik farklı kredi kartı seçenekleri oluşturulmuştur. Bu kredi kartı seçenekleri:

  • NEO Kart ve NEO kart Çeşitleri: Bu kredi kartı ile kişiler anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde para puan kazanabilmektedirler. Kişiler kazandıkları bu para puanları yine üye işyerleri üzerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler. Kampanya indirimlerinden faydalanarak kartları ile yapacakları alışverişlerinde indirim imkânına da sahip olabilecek olan kişilerin kazanmış oldukları indirim tutarları iki gün içerisinde kartlarının bağlı bulunduğu vadesiz mevduat hesaplarına aktarılmaktadır. Kişiler NEO kartlarını internetten yapacakları alışverişlerinde de kullanabilmektedirler.
  • AXESS Kredi Kartı: kişiler bu kart seçeneği ile ihtiyaçlarını karşılarken farklı fırsat imkânlarını da yakalayabilmektedirler. Kişiler kartları ile yurt içinde ve yurt dışında alışveriş yapabilir alışverişlerinde para puan kazanarak bu puanlarını yine alışverişlerinde kullanabilmektedirler. Kişilere alışverişlerinde farklı taksitlendirme imkânı da sunan kart kişilerin finansal işlemlerini kolaylaştırmaktadır.
  • WİNGS Kredi Kartı: kişiler bu kart seçenekleri ile yurt içinde ve yurt dışında yapacakları alışverişlerinde Mil puan kazanarak bu puanlarını tüm uçuşlarında kullanabilmektedirler. Bu kart seçeneği ile ayrıca AXESS üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde para puan kazanma imkânı da müşterilere sunulmuştur. Kazanılan bu para puanları kendiliğinden mil puana dönüştürülmekte kişiler böylece daha fazla mil puan kazanabilmektedirler. Kişiler kartlarından yaptıkları harcamaları farklı para birimleri üzerinden hesap özetlerine yansıtabilmektedirler.  Kişiler kazandıkları mil puanlarını anlaşmalı işyerlerinden yapacakları farklı harcamalarında kullanabilmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir