Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / Aktifbank EFT Saatleri 2016

Aktifbank EFT Saatleri 2016

Son yıllarda oldukça yaygınlaşarak bireylere kolay bankacılık sistemini sağlayan EFT işlemi, bir bankadan diğer bir bankaya para aktarımı işlevini görmektedir. Hafta içi her gün belirlenen mesai saatlerinde gerçekleştirilen bu işlem, hafta sonları talimat verilerek de yapılmakta ama talimat sonrası ilk mesai saatinde karşı tarafın hesabına geçişi sağlanmaktadır. Bu bağlamda Aktifbank EFT Saatleri 2016 konusunu sorguladığımızda, banka müşterilerine sabah 9:00 ile akşam 16:30 arasında hizmet verdiğini belirtmek isteriz.

Aktifbank EFT Ücretleri 2016

Hizmet kalitesiyle kendini kanıtlayarak sektöründe yer edinmeyi başaran Aktifbank, çağımız teknolojisinde sektörünün gerekliliği olan internet bancılığı ile EFT hizmetini tabi ki müşterilerine sunmaktadır. Müşterisinin EFT şekline göre makul bir komisyon ücreti talep eden banka, ürün ve hizmet detayları doğrultusunda AKtifbank EFT Ücretleri 2016 uygulaması aşağıdaki tutarlar eşliğinde sizlere sunulmaktadır.

* İnternet bankacılığı ile isme/hesaba ve İBAN’a EFT ücreti: Ücretsiz

* Hesaptan İBAN’a yapılan EFT ücreti: 6,00 TL ile 25,00 TL arası

* Hesaptan isme yapılan EFT ücreti: 11,00 TL ile 70,00 TL arası

Aktifbank Çağrı Merkezi

Para çekme işlemi dışında dilediğiniz tüm bankacılık işlemlerinizi kolayca halledebileceğiniz Aktifbank çağrı merkezine yurt içinden 0850 724 30 50 yurt dışından ise +90 0850 724 30 50 numaraları tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Teb Bankası EFT Saatleri 2016

Teb Bankası müşterisiyseniz yapmak istediğiniz diğer bankalara para transferi işleminde her kurumda olduğu gibi EFT …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir