Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / ALBARAKA Kredi Kartları

ALBARAKA Kredi Kartları

Son dönemlerde en çok kullanılan banka ürünleri kredi ve kredi kartı seçenekleridir. Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması bankaların farklı müşteri ihtiyaçlarına yönelik kredi kartı seçeneklerini oluşturmalarına neden olmuştur. Bu bankalardan biride ALBARAKA Kredi Kartı seçenekleri ile müşterilerine kredi kartı seçenekleri sunan katılım bankaları arasında yer alan ALBARAKA Türk Bankası olarak ifade edilebilir. Kredi kartları kişilerin harcamalarında farklı avantajlar sunduğu için kişiler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.

Kişiler farklı banka kredi kartları seçeneklerinden aynı anda da faydalanabilmektedirler. Ancak kişilerin kredi kartı kullanımlarında dikkatli olmaları gerekmektedir. Çünkü kişilerin kartlarının geri ödemelerinde zorluk yaşamaları kredi notları üzerinde olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Kredi notu kişilerin bankalar ile yaptıkları anlaşmaları sonucunda anlaşmalarına uymalarında ne kadar özveri gösterdiklerini ifade eden finansal performans notlarıdır. Banka farklı kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine hizmet sağlamaktadır.

ALBARAKA Kredi Kartı Seçenekleri

Banka tarafından farklı müşteri özelliklerine yönelik olarak sunulan kredi kartı seçenekleri;

  • WORLD PLATINUM Kart:  Kişiler banka tarafından sunulan bu kredi kartı seçeneği ile farklı alışverişlerinde avantaj imkânlarından yaralanabilecekleri gibi farklı asistan hizmetlerden de faydalanabilmektedirler. Yaptıkları alış verişlerinden WORLD puan kazanabilir bu puanlarını anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler. Kişiler anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde kartlarına özel taksitli alışveriş fırsatlarından yaralanabilmektedirler.
  • WORLD GOLD Kart: WORLD GOLD Kart ile kişilere anlaşmalı işyerlerinden taksitli alışveriş imkânları sunulurken kişiler alışverişlerinden WORLD puan kazanarak yine anlaşmalı işyerlerinden istedikleri zaman yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler.  Kişilere alışverişlerinde farklı avantajlar sağlayan kart kullanıcılar tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir.
  • WORLD KLASİK Kart:  banka tarafından müşterilerine farklı avantajlar sağlamak amacı ile sunulmuş olan kredi kartı seçeneklerinden olan WORLD KLASİK Kart banka müşterileri tarafından sağlamış olduğu cazip avantajlar nedeni ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Kişilere sunulan bu kart hizmeti ile kişiler harcamalarında kartlarına özel anlaşmalar sayesinde farklı taksitlendirme seçeneklerinden ve harcamalarından para puan kazanabilme seçeneklerinden faydalanabilmektedirler.

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kart seçenekleri için kişiler bankalara kart başvurusu yaparak kart kullanmaya başlayabilmektedirler.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir