Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / Albaraka Türk Bankası EFT Saatleri 2016

Albaraka Türk Bankası EFT Saatleri 2016

Hafta içinde başka bir banka hesabına para göndermek istediğinizde, bankanızın EFT işleminden yararlanmaktasınız. Ancak bilmeniz gereken önemli bir husus, bu işlemi bankanızın ön gördüğü saat dilimi arasında yapabilecek olmanızdır. Dolayısıyla müşterisi olduğunuz Albaraka Türk Bankası EFT Saatleri 2016 hizmet şekli, sabah 9:00 ile akşam 17:15 arasında gerçekleşmektedir. Bu saatler arasında istediğiniz bankaya EFT yapabilir ve ortalama 10 dakika içinde para aktarımı tamamlanır.

Albaraka Türk Bankası EFT Ücretleri

Bankacılık sektöründe katılım bankacılığı altında müşterilerine hizmet sunan Albaraka Türk, işlemlerinizin hızlı, kolay ve ekonomik şekilde gerçekleşmesi adına birçok kuruma nazaran EFT ücretlerinde çok daha makul oranlarda hizmet vermektedir. Merak ettiğiniz Albaraka Türk Bankası EFT Ücretleri ise aşağıdaki gibidir.

* İnternet bankacılığı ile EFT ücreti: Ücretsiz

* ATM bankacılığı ile EFT ücreti: Ücretsiz

* Telefon bankacılığıyla EFT ücreti: 5,00 TL

* Şubede kasadan EFT ücreti: 5,00 TL ile 500,00 TL arası

Albaraka Türk Bankası Çağrı Merkezi

Albaraka Türk müşterisi olarak şubeden yapacağınız her işlemin nerdeyse tamamını telefon bankacılığı üzerinden yapma imkanı sizlere sunulmaktadır. Dolayısıyla istediğiniz her hangi bir işlemi gerçekleştirmek için telefonlarınızdan 444 5 666 ya da 0850 222 5 666 numaraları çevirmeniz yeterli olacaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Türkiye Finans Bankası EFT Saatleri 2016

Her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek en iyi hizmet verme yolunda ilerleyen Türkiye Finans Bankası, …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir