Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Albaraka Türk Kimin?

Albaraka Türk Kimin?

Katılım bankası olarak bilinen ve faizsiz bankacılığı ilk aşılayan bir banka olarak Türkiye’nin öncü kuruluşu kapsamında 1984 yılında kurulmuş olup 1985 yılında da aktif olarak faaliyet göstermektedir. Merak edilen Albaraka Türk Kimin? Sorusunun cevabı ise Ortadoğu’nun güçlü sermaye grupları ile Türk ekonomisine hizmet veren sanayi grubunun öncülüğünde kurulmuş bulunmaktadır. Yerli % 9,20, yabancı % 65,98 ve halka % 24,82 açık bir şekilde ortaklık payları bulunan bir bankadır.

Albaraka Türk Vermiş Olduğu Hizmetler

Müşterilerine büyük bir önem vererek çalışma politikası sunan bankamız özellikle şube olmak kaydıyla aynı zamanda internet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetleri de bulunmaktadır. Çalışma saatleri ve işlem saatleri içerisindeki bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir çalışma anlayışına sahiptir. Hafta içi olmak kaydıyla Albaraka Türk tüm personeli ile kesintisiz ve güvenilir hizmet sunmaktadır.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri ve İşlem Süresi

Sabahın erken saatlerinde mesaisine başlayan bankamız ilk olarak 09.00 açılış sağlamakta ve akşam 17.00 kadar hizmetine devam ederek kapanış göstermektedir. 12.30-13.30 arasında 1 saat kadar yemek molası bulunduğu için kapanmaktadır. Bu zaman dilimlerindeki yapmış olduğunuz tüm işlemler Albaraka Türk tarafından aynı gün ve aynı saatte gerçekleşmektedir. Yani EFT ve havale gibi para transferlerinin ilk 5 ile 10 dakika arasında işlem görerek hesaplara aktarımı sağlanmaktadır. Resmi bayram ve dini bayramlarda da mutlaka kapalı olduğunu görebilmekteyiz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir