Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / Anadolubank EFT Saatleri 2016

Anadolubank EFT Saatleri 2016

Anadolubank müşterileri sabah 8:00’dan başlayan ve akşam 17:00’a kadar devam eden EFT işlemi gerçekleştirme sürecinde, pek çok banka müşterisine oranla çok daha avantajlıdır. Yenilen bu Anadolubank EFT Saatleri 2016 yılı uygulaması sayesinde, bankanın müşterileri belirlenen saatler arasında diğer bir banka müşterisine ait hesaba para akışını sağlayabilecek ve rutin işleyişini sorunsuz geçirebilecektir.

Anadolubank EFT Ücretleri 2016

Her geçen gün deneyimin arttığı bankacılık işlemlerinde, artık bireyler bankada kuyruklara girip saatlerce beklemek yerine oturdukları yerden çeşitli işlemlerini kısa sürede çözümleyebilmektedir. Tabi ki bu işlemler arasında sıkça gereksinim duyulan EFT uygulaması, yapılacak çeşidine göre banka tarafından alınan bir komisyon tutarı da bulunmaktadır. İşte bu konuda sizlere kılavuz olacak Anadolubank EFT Ücretleri 2016 tarifesi aşağıdaki gibidir.

* Telefon bankacılığı ile EFT ücreti: 3,00 TL

* Bireysel ve ortak hesaplar internet bankacılığı ile yapılan EFT ücreti: 3,00 TL

* Rutin işlem saati dışında yapılan EFT işlemine ek ücret: 25,00 TL

* Kasadan yapılan EFT ücreti: 50,00 TL ile 600,00 TL arası

* Gelen EFT’nin aynı gün çekilme ücreti: 35,00 TL ile 350,00 TL arası

Anadolubank Çağrı Merkezi

Sektöründe yenilikçi ve güçlü bir kuruluş olarak ilerleyen Anadolubank, müşterilerine 7/24 kaliteli bir hizmet sunabilmek adına 444 55 50 numaralı çağrı merkezinden destek vermektedir. Bu numarayı aradığınızda ilgili ve uzman müşteri temsilcileri aracılığıyla talep ettiğiniz bankacılık işlemlerinizi güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Teb Bankası EFT Saatleri 2016

Teb Bankası müşterisiyseniz yapmak istediğiniz diğer bankalara para transferi işleminde her kurumda olduğu gibi EFT …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir