Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / ANADOLUBANK Kredi Kartları

ANADOLUBANK Kredi Kartları

Farklı müşterilerine yönelik olarak oluşturmuş olduğu kredi kartı hizmetleri ile müşterilerine hizmet veren ANADOLUBANK müşterilerine sunmuş olduğu kredi seçenekleri ile yurt içinde ve yurt dışında yapacakları alışverişlerinde ve farklı finansal işlemlerinde farklı avantajlar sunmaktadır. ANADOLUBANK Kredi Kartları farklı müşterilerine uygun avantajları sunmuş olduğu için müşterilerce banka tarafından en çok talep edilen banka ürünleri arasında yer almaktadır. Banka tarafından sunulan farklı kredi kartı seçenekleri oldukça geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Bu kart seçeneklerini ayrı bir başlık altında ifade etmek gerekirse;

ANADOLUBANK Kredi Kartı Çeşitleri

  • ANADOLUBANK Kredi Kartı: Banka tarafından müşterilerine finansal işlemlerinde kolaylık sağlamak amacı ile sunulan bu kart yıllık aidat masrafı olmayan bir kart seçeneğidir. Müşterilerin yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinde farklı avantajlar sunan bu kart avantajlı alışveriş imkânı sunarken kişiler bu kartları ile nakit avans hizmetlerinden de faydalanabilmektedirler.
  • ANADOLUBANK WORLDCCARD: Müşterilerine anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde cazip alışveriş imkânı sunan kart seçeneği ile banka ayrıca müşterilerine bu işyerlerinden yaptıkları alışverişlerinde taksitli ödeme imkânı ve alışverişleri sonrasında para puan avantajı da sunmakta müşteriler bu para puanları yine yapacakları alışverişlerinde rahatça kullanabilmektedirler.
  • ANADOLUBANK BUSINESSWORLDCARD: Müşterilerine anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde para puan kazanma imkânı sunan ve kişilerin alışverişlerinden kazanmış oldukları para puanlarını daha sonraki alışverişlerinde nakit olarak değerlendirme imkânı sunan kart müşteriler tarafından tercih edilen bir banka ürünüdür. Kişiler bu kartlarını her türden ihtiyaçlarında alışverişlerinde ve nakit ihtiyaçlarında kolaylıkla kullanabilmektedirler. Bu yönden kullanımlarda banka müşterilerine farklı faiz oranları sunmaktadır. Normal kart harcamalarında ekstrelerin %15’i kadar geri ödeme tutarı belirlenmiştir. Nakit avans çekme işlemlerinde kişilere aylık %2.02 faiz oranı uygulanırken gecikme faizi oranı %2.52 olarak belirtilmiştir. Bu kredi kartı seçeneğinin yıllık aidat ücreti 65 TL’dir.
  • ANADOLUBANK SANAL WORLDCARD: banka müşterilerinin internet şubesi üzerinden kolayca oluşturarak internet üzerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilecekleri kart seçeneğidir. Kişilerin internet alışverişlerinde daha rahat alışveriş olanağı sağlayan kart güvenlik konusu nedeni ile tercih edilmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir