Son Yazılar
Ana Sayfa / Çalışma Saatleri / Ankara Noter Çalışma Saatleri

Ankara Noter Çalışma Saatleri

Noter, bilindiği üzere hukuki güvenliği sağlamak ve anlaşmazlıkların önüne geçmek adına hukuki işlemlerin belgelenmesi sistemidir. İlk olarak 1972 yılında açılmış ve Türkiye noterler birliğine bağlı olarak çalışmaktadır. Kanunların vermiş olduğu kurallar doğrultusunda tarafsız ve irade özgürlüğüne dayanarak işlemler gerçekleştirir. Her türlü vekâlet, alım satım ve iş sözleşmelerini noter huzurunda gerçekleştirebilirsiniz.

Noter çalışma saatleri genel olarak resmi kurumların çalışma saatlerine denk gelecek şekilde programlanmış ve uygulanmıştır. Haftanın 5 günü hizmet alabileceğiniz ve işlemlerinizi yaptırabileceğiniz Ankara Noter Çalışma Saatleri sabah 09:00 da ilk mesaiye başlayarak öğlen 12:30 a kadar devam edip ardından 1 saatlik öğlen tatili uygulaması yapılacağı için öğlen molasında kapalı tutulur. Ardından öğleden sonraki mesai saati de 13:30 da başlayarak akşam 17:00 sularına kadar devam eder ve ardından kapanış uygular.

Noter işlemlerinizin daha hızlı ilerlemesi ve zaman kaybı yaşamak adına mutlaka sabah erken saatler de gidilmesi önerilir. Bir araç satışı vermek istediğiniz veya satış protokolü hazırlatmak istediğiniz zamanlarda gideceğiniz Ankara Noter Çalışma Saatleri için sabah 09:00-12:30 arası ve öğleden sonra 13:30-17:00 arasında açık olduğunu hatırlatmak isteriz. Hafta içi hizmet veren ve hafta sonları yani cumartesi ve Pazar günleri kapalı olan noterler acil vasiyet durumlarında ve benzeri işlemlerde işlem görebilmektedir. Yaz saati ve kış saati geçiş dönemlerinde de yine mesai uygulaması ne ise o şekilde çalışma gösterir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

gratis-magaza

Gratis Çalışma Saatleri

Kişisel bakımdan kozmetiğe, bebek bakımından aksesuara kadar yüzlerce ürün, çok özel sürprizler ve eşsiz fırsatlar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir