Son Yazılar
Ana Sayfa / Katalog / Avon Mayıs Kataloğu 2016

Avon Mayıs Kataloğu 2016

Dünyaca ünlenen ve en eski kozmetik firması olan Avon, yenilenen her katalogunda sizleri şaşırtmaya devam ediyor. 13 Mayıs ile 10 Haziran arasında geçerli olan katalog üzerinden 25tli’lik alışveriş yapan herkese bir sonraki katalogda kullanmak üzere 5tl indirim kartı sunulmakta. Tabi ki fırsatları bununla sınırlamayan Avon Mayıs Kataloğu 2016 serisinde yine birbirinden güzel avantajlı ürünler sizleri bekliyor.

Şöyle üstten bir sayfaları çevirmeye başladığımızda sayfa 4 ile 19 arasında 15tl’lik alışveriş yapanlara sayfada belirtilen Perceive Vücut Losyonu-150ml gibi pek çok ürünü 1.95tl’ye alma fırsatını sizlere sunuyor. Ayrıca 3 adet Perceive markalı parfüm ise sadece 77,95tl’ye sizlerin oluyor. Süper teklif köşesine baktığınızda deri görünümlü şık bir çantanın 69,95tl’ye sizleri beklediğini göreceksiniz.

Bununla birlikte 39,95tl değerindeki Wish of Love EDT parfümden 2 adet alan kişiler ise sürpriz bir hediyeyle karşılaşacak. Parfümden makyaj ürünlerine, cilt bakımından kişisel bakım ürünlerine ve aksesuara varana dek en iyi kalitedeki ürünleri avantajlı fiyatlarla sizlere sunan Avon Mayıs Katoloğu 2016 ile de yine cezp edici tekliflerle sizlerin karşında. Bu ayki katalogu mutlaka incelemeli ve oldukça cüzi fiyatlara sunulan avantajları değerlendirmelisiniz.

Hakkında admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir