Son Yazılar
Ana Sayfa / Eft Saatleri / Bank Asya EFT Saatleri 2016

Bank Asya EFT Saatleri 2016

Ticari veya bireysel müşterilerin bir başka bankanın müşterisine para gönderiminde bulunma işlemi EFT aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ancak bu işlem belirli saat aralığında ve yapılacak EFT şekline göre değişken saat süresi ve ücret aralığında yapılmaktadır. Bu nedenle Bank Asya EFT Saatleri 2016 hizmet şekli için tüm EFT işlemlerinin sabah 8:30’da başlayıp, bireysel kullanıcılar için akşam bitiş ise Şubeden 17:25, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı 16:45’de son bulmaktadır. Ticari kullanıcılar için EFT bitiş saati ise internet ve telefon bankacılığında 16:00 iken mobil bankacılıkta 16:45’de son bulmakta.

Bank Asya EFT Ücretleri

Nasıl ki yapılacak EFT şekline göre EFT’nin saati değişiyorsa, yine işlem şekline göre EFT ücretinde de değişiklikler mevcuttur. Bu yüzden Bank Asya EFT ücretleri 2016 konusuyla ilgiliyseniz, aşağıda belirttiğimiz ücretlere göz atabilirsiniz.

* Şubede hesaptan gönderilen EFT ücreti: 30,00 TL ile 250,00 TL arası

* Çağrı merkezi aracılığı ile EFT ücreti: 3,00 TL

* İnternet bankacılığı EFT ücreti: 2,00 TL

* ATM aracılığıyla EFT ücreti: 4,00 TL

* Çağrı merkezi ve internet bankacılığı EFT hizmetinden düzenli talimat ile yararlanırsanız, EFT ücretlerinde yarı yarıya kadar bir düşüş söz konusudur.

Bank Asya Çağrı Merkezi

Alanında uzman müşteri temsilcileriyle sizlere kaliteli bir hizmet sunan Bank Asya, bankacılık alanında işlemlerinizin daha hızlı ve düzenli işlemesi adına her ihtiyacınızda 0850 222 4 888 numaralı hattın ucunda sizleri beklemektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Teb Bankası EFT Saatleri 2016

Teb Bankası müşterisiyseniz yapmak istediğiniz diğer bankalara para transferi işleminde her kurumda olduğu gibi EFT …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir