Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Bank Asya Kredi Kartları

Bank Asya Kredi Kartları

Ülkemizde bireysel ve ticari alanda hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Bank Asya müşterilerine geniş bir yelpazede sunmuş olduğu kredi kartı seçenekleri ile finansal destek hizmeti vermektedir. Kişilerin özel ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı müşteri özellikleri üzerine düzenlenen kredi kartı seçenekleri Bank Asya Kredi Kartları başlığı altında müşterilerine sunulmaktadır.  Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kredi karı seçenekleri çok çeşitlidir.

Bank Asya Tarafından Müşterilerine Sunulan Kredi Kartı Seçenekleri  

  • ASYACARD DIT: Bank Asya tarafından müşterilerinin günlük hayatlarında gerçekleştirdikleri harcamalarında onlara kolaylık sağlamak amacı ile sunmuş olduğu kredi kartı seçeneğidir. Farklı birçok alanda ödeme işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmeleri adına geliştirilen kart Temassız kart özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde kişiler 50 TL ve altında yaptıkları alışverişlerinde kartlarını okutarak ödeme yapabilir. Şifre girme işlemleri ile oyalanmazlar.
  • ASYACARD CLASSİC: Banka tarafından müşterilerin sunulan bu kredi kartı seçeneği ile kişiler yapacakları alışverişlerinde para puan kazanma ve alışverişlerinde taksitli ödeme avantajlarından kolayca yararlanabilmektedirler. Yurt içinde ya da yurt dışından farklı birçok işyerinde kullanılabilen bu kart ile kişiler istedikleri zaman nakit avansta kullanabilmektedirler. Kişiler bu kredi kartlarını internetten yapacakları alışverişlerinde de rahatça kullanabilmektedirler. Kişiler kartları yapmış oldukları harcamalarını vade farksız taksitlendirme imkânına da sahiptirler.
  • ASYACARD GOLD: Müşterilerine anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde alışveriş harcamalarında para puan kazandıran ve kişilerin yaptıkları alışverişlerinin ödemelerini vade farksız taksitlendirme imkânı sunmaktadır. Kişiler kartlarını yurt içi, yurt dışı ya da internetten yapacakları alışverişlerinde kullanabilecekleri gibi kartları ile istediklerinde nakit çekme işlemlerini de gerçekleştirebilmektedirler.
  • PLATINUM Kart: Bankanın müşterilerine farklı avantajlar sağlamak amacı ile sunmuş olduğu bu kredi kartı müşterilerine en üst düzey hizmet sağlamayı amaçlamaktadır. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde kişilere özel farklı olanaklar sunan kart özel kampanyaları da müşterilere sunmaktadır.
  • TUSKON Kart: Bankanın Türkiye İş Adamları ve Sanayiciler Konfederasyonu üyeleri için özel olarak oluşturmuş olduğu kredi kartı seçeneğidir. VIP özelliklerinin yanı sıra kullanıcılara özel avantajlar ile müşterilere alışverişlerinde kazandıran bir kart seçeneğidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir