Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Bank Asya’nın Sahibi Kim?

Bank Asya’nın Sahibi Kim?

Bir takım belirsizliklerin yaşanmış olduğu bankamız hakkında verebileceğimiz bir takım kısa bilgiler bulunmaktadır. Özellikle ilk olarak Bank Asya’nın Sahibi Kim? Sorusuna değinecek olursak % 54,05 hissesinin halka açık olduğu bilgisine ulaşmaktayız. % 26.92 hisselerinin ise belirsiz ortaklar olduğunu görerek diğer payların ise hisse senetleri üzerinden yürütüldüğünü söyleyebiliriz. Baktığımız zaman büyük bir müşteri kitlesine sahip olarak hizmet vermeye devam eden bankamız birçok alanda hızlı faaliyetler gösterdiğini de bilmekteyiz.

Bank Asya Çalışma Saatleri 2016

Akşam 30 dakika kadar geç kapanış yapan bankamız oldukça hızlı hizmet verme anlayışı ile de gündem de kalmayı başarmıştır. Buradan yola çıkarak sizlere belirteceğimiz Bank Asya Çalışma Saatleri ise 09.00-12.30 ile 13.30-17.30 olarak bilinmektedir. Hafta içi her gün tüm şubeleri ile hizmet vererek hafta sonları kapalı bulunmaktadır. Ayrıca resmi bayramlarda ve dini bayramlarda da tatil olduğunu belirtmek isteriz.

Bank Asya Sunmuş Olduğu Hizmetler

Bankanızdan alabileceğiniz hizmet grupları olduğundan da fazladır diyebiliriz. Her bankada olduğu gibi internet bankacılığı ve telefon bankacılığı bulunmakta ve ayrıca ATM merkezleri ile de sizlere yetişmeyi planlamıştır. Yapacağınız her banka işlemi için Bank Asya sizlere hızlı ve kaliteli hizmet sunarak aynı gün ve aynı saatte işleminizi gerçekleştirmektedir. Para transferleriniz, nakit ihtiyaçlarınız ve kredi gibi taleplerinize kesin çözümler bulabileceğiniz bir banka olmaktadır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir