Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yeni bir banka olmasına rağmen işlemlerdeki hızı ve aynı zamanda yenilikçi bir banka olması nedeni ile günden güne müşteri sayısını arttıran Bank pozitif kredi çeşitleri ve sunduğu ayrıcalıklı hizmet ile de sıklıkla tercih edilir hale geldi. Her ihtiyaca yönelik bir kredisi bulunan bankanın ister ev almak için, isterseniz gündelik ödemelerinizi gerçekleştirebilmek için herhangi bir kredi ürününü kullanabilirsiniz.

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

Türkiye deki bankalar arasında yer almak için her zaman daha büyük adımlar ile ilerlemek gerektiğinin farkında olan Bank Pozitif kredi sonuçlandırma hızı ile dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Tanıtım sloganında da yer alan 4 dakika da kredi veren bankanın internet üzerinden yapılan başvuruları hakikaten 4 dakika da sonuçlanıyor. 36 aya kadar vade imkanı tanıyan bankanın faiz oranı ise %1,45’den başlıyor. 6 aydan başlayan vadelerde 36 aya kadar kullandırılan kredide en yüksek limit ise 50.000 TL. bu kredinin avantajları ise sadece bunlarla kısıtlı değil. Aynı zamanda dosya masrafı, komisyon, sigorta veya bunlar gibi hiçbir masraf müşteriden talep edilmiyor. Son derece kusursuz olan bu kredi seçeneğinin dışında konut kredisi, araç kredisi gibi seçeneklerde bulunuyor. Genel olarak şu dönemde çoğu bankanın yapmış olduğu ihtiyaç kredisi adı altında yer alan başka kredi seçenekleri ise bu bankada bulunmuyor. Tüm ihtiyaçlar için tek kredi sunan Bank Pozitif ihtiyaç kredisi başvurusu için ise kimlik bilgilerini ve gelir belgesini iletmek yeterli. Bu belgeler eşliğinde yapılan başvuru asıl başvuru olacağından öncelikle SMS veya internet üzerinden ön başvuru yapabilirsiniz.

Bank Pozitif İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

Hızlı sonuç sunan Bank Pozitif ihtiyaç kredisi başvurusu için sizde internet üzerinden işlem sağlayabilirsiniz. 4 dakika da geri dönüş ile sonucu bildiren banka sistemi, SMS ile başvuru ve şubeden başvuru gibi seçenekleri de müşterilerine sunmaktadır. Dosya masafsız olarak sunulan bu kredi şuan piyasada yer alan en hesaplı kredilerden biri olarak değerlendirilmektedir .

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir