Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Notu / Bankaya Gitmeden Kredi Notu Öğrenme

Bankaya Gitmeden Kredi Notu Öğrenme

Kredi kartı çıkartma ya da kredi çekme istemlerinde bildiğiniz gibi bankalarla olan alışverişinize bağlı belirlenen kredi notu oldukça önemlidir. Kredi notunuz yüksekse istediğiniz bankadan hesap açabilir ve kredi kartıyla birlikte kredi talebinde bulunabilirsiniz. Ancak kredi notunuz düşükse maalesef ki, bu istemleriniz banka tarafından onaylanmayacaktır. Eskiden sadece bankadan öğrenebildiğiniz kredi notunu, şimdilerde TC. Kimlik Numarası ile kolayca öğrenebilmektesiniz. Bu noktada merak ettiğiniz Bankaya Gitmeden Kredi Notu Öğrenme durumu, günümüzde Findeks adı verilen bir platform aracılığıyla mümkün olmaktadır.

Findeks Kredi Notunu TC No İle Öğrenme

Findeks sayfasına giriş yaptığınızda hemen sağ üst köşede üye ol butonunu göreceksiniz. Sayfaya üye olmanız doğrultusunda 4.00 TL gibi ufak bir meblağ karşılığında TC Kimlik No ile kredi notunuzu kolayca öğrenebilirsiniz. Findeks aracılığıyla isteğinize bağlı şekilde aylık ödeme yapmayı kabul ederseniz, kredi notunuzun düzenli gelmesini de sağlayabilirsiniz.

Findeks Dışı Kredi Notu Sorgulama

Müşterisi oluğunuz banka şubesi aracılığıyla kredi notunuzu öğrenebileceğiniz gibi Bankaya Gitmeden Kredi Notu Öğrenme konusunda yine bankanızın internet bankacılığını kullanarak, ufak bir komisyon karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulama

Bankalarla olan ilişkinizi bire bir belirleyen bir etken olan kredi notu, geçmiş zamanda kullandığınız krediler …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir