Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Burgan Bank Kimin?

Burgan Bank Kimin?

2012 yılından önceki geçmişine bakarsak iki sefer isim değiştirmekte ve sürekli ortaklık kabul etmekte olduğunu görmekteyiz. Ancak son olarak Eurobank Tekfen isim altında iken 2012 yılının aralık ayında Kuveyt asıllı olan Burgan Bank tarafından satın alınarak ismi Burgan Bank olarak değişmiş ve bu şekilde çalışmalarına devam etmiştir. Lübnan merkezli ve Arap sermayeli olan Burgan Bank Kimin? Sorusuna da bu şekilde cevap vermiş bulunmaktayız. Genelde 60 adet şubesi bulunan bankanın genel müdürü ise Murat Dinç olarak bilinmektedir.

Burgan Bank Çalışma Saatleri ve Hizmetleri

Müşterilerini her daim olarak memnun etmek anlayışı ile hizmet vermeye devam ederek sabahın ilk ışıklarında mesaisine başlamış olduğunu görmekteyiz. Bilindiği gibi Burgan Bank Çalışma Saatleri 09.00-12.00 ile 13.00-17.00 olarak belirlenmiş ve 1 saat kadar öğlen yemeği molası bulunmaktadır. Şube hizmetleri yanı sıra internet bankacılığı, telefon bankacılığı ve ATM noktaları ile kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Burgan Bank İşlem Süresi Ve Çalışma Günleri

Her bankada olduğu gibi burgan bankamızın da hafta içi çalışmakta olduğunu ve öğlen saatleri ile hafta sonları kapalı olduğunu bilmekteyiz. Bunun dışında Burgan Bank resmi bayramlarda ve dini bayram günlerinde de kapalı olmakta ve işlem yapmamakta olduğunu da hatırlatmak isteriz. Gün içerisinde yapılan tüm banka işlemlerinin özellikle EFT ve havale gibi para transferlerinde 5 ile 10 dakika içerisinde gerçekleştirildiği bilinmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir