Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Citibank Axses Kredi Kartı İptali

Citibank Axses Kredi Kartı İptali

Kredi kartlarını almak kadar kapatmakta çok doğru bir davranıştır diyebiliriz. Sorun yaşamadan veya sorunlu bir şekilde kart iptal etmenin kendine göre artıları ve eksileri mevcuttur. Kullanmakta olduğunuz Citibank Axses Kredi Kartı İptali için yapmanız gereken tek şey varsa ilk önce borcunuzu ödemek ve artık kullanmak istemiyorum diyerek ya banka şubenizden ya da telefon bankacılığından sesli olarak kartımın kapatılmasını istiyorum demeniz yeterli olacaktır. Borcunuz var ve zorunlu olarak kapatmayı düşünüyor iseniz yine aynı şekilde borcunuzu kabul ederek taksitlendirmeniz durumunda kartınız otomatik bir şekilde zaten iptal olacaktır.

Citibank Axses Kredi Kartı İptali Sonrası Ne Olacak?

Kartınızı kullanamaz hale geleceğiniz için bir daha kart talebinde de bulunmanız biraz zorlaşabilir. Bu banka dışında aklınızdan geçen başka bir banka da yine aynı şekilde size ilk olarak soğuk yaklaşabilir. Ancak ödemeleriniz düzenli ve memnun olmadığınız için kendi isteğiniz ile kapattığınızı ispatlamanız durumunda idari takip gözükmeyeceği için sorun olmaz.

Kredi Kartı İptal Olmama Durumu Var Mıdır?

Kesinlikle öyle bir şey söz konusu bile değildir. Zorunlu olarak kredi kartı kullanmak mümkün bile değildir. Hem sizin açınızdan hem de banka açısından bazen sorun olabileceği düşünüldüğü için istediğiniz zaman kullandığınız Kredi Kartı iptal talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama iptal edilmemesi geleceğe dönük işlemleriniz için daha sağlıklıdır diyebiliriz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir