Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Denizbank Kredi Kartları

Denizbank Kredi Kartları

Ülkemizde hizmet veren özel girişim bankaları arasında yer alan bireysel ve ticari nitelikte ki müşterilerine farklı banka ürünleri ile hizmet sağlayan banka özellikle Denizbank Kredi Kartları seçenekleri ile müşterilerine finansal destek sağlamayı amaçlayan banka bu yönde farklı müşteri özelliklerine yönelik olarak kredi kartı seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Son dönemlerde çeşitlenen müşteri portföyü bankanın sunmuş olduğu kredi kartı seçeneklerinin de sayılarının artmasına neden olmuştur.

Denizbank Bireysel Kredi Kartları

Banka tarafından çok çeşitli kredi kartı seçenekleri sunulmuştu. Bunlardan en önemlileri;

  • Deniz Bonus Kredi Kartı: Kullanıcılarına alışverişlerinde en çok kazandıran kredi kartı olarak ifade edilebilen kart müşterilere taksit ve para puan avantajlı alışveriş imkânı sağlamaktadır.
  • Afili Bonus Kredi Kartı: Farklı birçok üye işyeri üzerinden yapacakları alışverişlerinde müşterilere özel indirim ve ayrıcalık avantajı sunan bir kredi kartı seçeneğidir.
  • Emekli Bonus Kredi Kartı: Emeklilere özel farklı avantajların sunulduğu kredi kartı hizmetinde kişilere alışverişlerinde farklı olanaklar sunulmaktadır.
  • D-Şarj Bonus Kredi Kartı: Denizbank tarafından genç yaşlardaki müşterilere özel olarak tasarlanan kredi kartı müşterilere farklı harcamalarında özel avantajlar sunmaktadır.

Denizbank tarafından bireysel müşterilerine yönelik olarak sunulan daha birçok kredi kartı seçeneği de bulunmaktadır.

Denizbank Ticari Müşterilere Özel Kredi Kartları

Son dönemlerde bireysel müşteriler kadar ticari müşterilerde banka kredi kartı ürünlerini oldukça yaygın olarak kullanmaya başlamışlardır. Banka tarafından sunulan bu kredi kartı seçeneklerinden en önemlileri;

  • İşletme Kart: Özellikle küçük işletme ve esnafların her türden finansal ihtiyaçlarını tek bir karttan karşılayabilmeleri adına geliştirilen kart seçeneği kişilere farklı kredi seçeneklerine kartlarından ulaşım sağlayabilme ve istediklerinde farklı kredi seçeneklerinden yararlanabilme avantajı sağlanmıştır.
  • Üretici Kart:  Farklı alanlarda hizmet veren üreticilerin üretim gereksinimlerinde ve diğer hizmet gereksinimlerinde ihtiyaçları olan nakit ihtiyaçlarında finansal destek sağlamak amacıyla sunulan kart kredi limitli kredi kartı seçeneğidir.

Denizbank tarafından farklı ticari işletme niteliğinde olan müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak farklı kredi seçenekleri sunulurken müşteriler tarafından da sunulan kart seçenekleri oldukça fazla talep edilmektedir.

 

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir