Son Yazılar
Ana Sayfa / Bankalar / Denizbank’ın Sahibi Kim?

Denizbank’ın Sahibi Kim?

Ülkemizde ilk olarak 1938 yılında kurulan ve müşterilerine hizmet veren Denizbank için söylenebilecek birçok konu bulunmaktadır. Özellikle satış işlemini gerçekleştirmiş olduğu ve %99,85’lik hissesini devretmiş olduğu yeni sahibi ise Rusya’nın en büyük bankaları arasında yer alan Sberbank Of Russia olduğunu söylemek Denizbank’ın Sahibi Kim? Sorusuna verilebilecek en güzel cevap olmuştur. Böylece Denizbank artık Rusya’nın bankasıdır diyebiliriz. Neredeyse bankanın tüm hisselerini satmış olmakta ve geriye hiç bir şey bırakmamıştır.

Denizbank’ın Müşterilerine Vermiş Olduğu Hizmet Alanları

Sadece banka şubelerinden yapıldığını sandığımız birçok işlem için artık şubeye gerek kalmadan da yapılabileceği hatırlatmak isteriz. Fatura ödeme, kredi ve kredi kartı borcu ödeme, kredi çekme, para yatırma ve para çekme, havale ve EFT gibi işlemlerinizi artık Denizbank’ın müşterilerine vermiş olduğu internet bankacılığı ve telefon bankacılığı bölümlerinden de gerçekleştirebileceksiniz. Hem hızlı hem de güvenli bir şekilde bu hizmet alanlarını tercih edebilirsiniz.

Denizbank Hangi Yılda Kime Satılmıştır?

2012 yılının son çeyrek yılında olduğu bilinen ve satılmaya karar verilen Denizbank, bakıldığı zaman artık Rusya’nın bir bankası olduğunu söyleyebiliriz. En iyi alıcısının ve en iyi görüşmelerin yapılmış olduğu Rusya’nın en büyük bankası olan Sberbank Of Russia olduğu bir kesindir. Son noktanın koyulmuş olması ve hemen hemen tüm Denizbank hissenin bu bankaya satılmış olduğu da resmi duyurularca bildirilmiştir.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Türkiye Finans Bankasının Sahibi Kimdir?

Merak edilen banka ilk olarak 2005 yılında Family Finans ve Anadolu Finans kurumlarının birleşmesi sonucu …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir