Enpara EFT Saatleri 2016

Finansbak müşterilerine daha gelişmiş bir hizmet sunabilmek adına dijital bankacılık uygulaması Enpara.com platformunu ve bu platforma üye olarak müşteri olan her bireyin bankacılık işlemleri çok daha ekonomik ve kolaya indirgenmiştir. Peki, Enpara EFT Saatleri 2016 uygulaması nasıl işlemekte? Tabi ki yoğun olarak kullanılan EFT hizmeti, Enpara üzerinden de gerçekleştirmekte ve üstelik sabah 9:00 ile akşam 17:15 gibi esnek bir zaman dilimi içinde hizmet vermektedir.

Enpara EFT Ücretleri 2016

Bankacılık alanında kurumların müşterilerine sunduğu çeşitli alternatif hizmet noktaları bulunmaktadır. Enpara uygulaması da Finansbank’ın müşterilerine sunduğu son derece avantajlı bir hesap türüdür. Avantajlı olmasındaki en önemli husus, merak ettiğiniz Enpara EFT Ücretleri 2016 konusunda EFT işlemlerinden ücret talep etmeyişidir. Yoğun şekilde diğer bankalara EFT işlemi gerçekleştiren bireyler, normal olarak aylık hesap yaptığında ciddi bir komisyon ücretine maruz kalırlar. Ancak Enpara ile EFT işlemlerinizi ücretiz şekilde yapabilir ve ciddi ölçüde kazanç sağlayabilirsiniz.

Enpara Çağrı Merkezi

Enpara müşteri olarak tüm bankacılık işlemlerini şube gerektirmeksizin internet bankacılığı üzerinden halleden bireyler, telefonlarından 0850 222 36 63 numarayı çevirmeleri yeterli olmakla birlikte 30 saniye sonra ulaşacakları müşteri temsilcileri aracılığıyla her işlemlerini çözüme ulaştırabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir