Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Türkiye genelinde kadın erkek fark etmeksin işletmesini büyütmek isteyenlere veya yeni girişimcilere destek sağlayan Kosgeb, sizlerin Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? Sorularınızın en doğru adresidir denilebilir. 2016 senesinde yeni düzenlemeleriyle sıfır faiz karşılığında 100 bin TL geri ödemeli kredi imkanı sunan Kosgeb, ayrıca 50 bin TL hibe kredi fırsatını da beraberinde sunmaktadır.

Kosgeb Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Girişimcilere faizsiz kredi fırsatını sunan Kosgeb, bu fırsattan bireylerin yararlanabilmesi için tabi ki bazı şartları bulunmaktadır. Öncelik olarak 30 yaşını doldurmamış bireyler Kosgeb birimlerine kayıt olarak girişimcilik eğitimlerine katılmaları ve bu eğitimlerden sertifika alarak iş planı hazırlayıp, Kosgeb’e başvurmaları gereklidir. İş planı onaylanan bireyler bu doğrultuda kredi alma hakkına sahip olabilirler.

Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Günümüzde pek çok bankanın faizsiz kredi paketi bulunmaktadır. Ancak bu kredilerde her bir bankanın kendi çalışma politikası geçerlidir. Örneğin; finansbank maaşını taşıyan herkese faizsiz kredi hizmetini sunmaktadır. Kuveyttürk bankası, müşterilerine araç ya da ihtiyaç kredisi olarak yine faizsiz kredi paketlerini önermektedir. Bunun gibi çeşitli bankalardan Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? Arayışınıza cevap alabilir ama buradaki önemli husus sizlerin ne kadar miktara ihtiyaç duyduğunuz olduğu için ihtiyacınız doğrultusunda size en uygun hizmeti sunan bankayla anlaşma yapabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir