Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Fibabank Klasik Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?
fiba banka kredi kartı

Fibabank Klasik Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Ülkemizde gelişen teknoloji sonucunda bu gelişmelerden en fazla yararlanan bankalar olmuştur. Birden fazla bankalar açılmıştır. Bankalar açılınca arasında kıyasıya bir rekabet oluşmuştur. Bankalar kendne göre avantajlı kredi kartlarını çıkarmış ve böylece birden fazla kullanıcıya sahip olmuşlardır. Kullanıcılar kredi kartı almayak koşarak gidmiştir ama hüzünlü olarak geri dönmüştür. Neden mi ? çünkü herkes kredi akrtının  avantajlar kısmını sadece okumuştur. Herkes fazla para az faiz diye düşünmüştür fakat tam tersi olmuştur buda bankanın yararına olmuştur. Bunu önceden anlayamıyan kullanıcılar hemen krediyi kullanmış sonra ise ödeme yapamamıştır. Krediyi ödeyemeyen kişilerin evine haciz gelmiştir. Peki hiç kullanmadan veya ödeme bittikten sonra nasıl kredi kartı iptali yapılır. Kredi kartı iptali için bankalar kullanıcılara iki yol sunmuştur bu yollardan birisi evden bankayı arayıp kredi kartı iptali bir diğeri ise bankanın en yakın şubesine gidip kredi kartı iptali talebinde  bulunmaktır.

                                     Fibabank Klasik Kredi Kartı İptal Aşamaları Nelerdir ?

Fibabank Klasik kredi kartı iptali için iki seçenekten biri sadece çok kullanılmakta buda telefondan kredi kartı iptali fakat ikisi içinde aynı belgeler istenmektedır bu belgelere değinecek olur isek şu şekildedir: T.C kimlik kartı (pasaport veya sürücü belgesi) fotokopisi, bankanın bize imzalatmış ve fotokopisini vermiş olduğu belgeler, Bankadan kredi kartı’nı alırken bizden istenilen bilgiler iptal için istenmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir