Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Bankalar tarafından sunulan birçok üründen biri olan krediler ihtiyaçlara göre adlandırılıyor ve sunuluyor. Ufak ihtiyaçlar ve genel bir terim altında toplanamayan giderler için ise ihtiyaç kredisi olarak adlanrılan kredi türü tercih ediliyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi ürününü oldukça makul oranda olan faiz oranı ile sunuyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

Kullanılacak tutara göre değişkenlik gösteren faiz oranlarına sahip olan Fibarbanka ihtiyaç kredisi, faiz oranları minimum %0,80’den başlıyor. Oldukça düşük olan bu faiz oranı ile kredi çekmek isteyenler 3 ay ile 36 aya kadar uzayan vade  fırsatından faydalanabiliyor. Acil ihtiyaçlar için son derece avantajlı olan bu kredi fırsatından faydalanmak için ise Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak sadece birkaç dakika sürüyor. 18 yaşını doldurmuş kişilerin başvurabildiği ihtiyaç kredisi için bir gelir sahibi olmak ise şart. Gelirini belgeleyebilen herkesin başvurabildiği kredi de istenilen belgeler arasında kimlik ibrazı gerekiyor. Kimlik yerine kullanılan sürücü belgesi veya pasaport da kabul ediliyor. Bunun dışında gelir belgesi ve ikametkah belgesi de istenilen belgeler arasında yer alıyor. Kredi kullanırken yapılan hayat sigortasında krediyi talep edenin yaşı değerlendirme altına alınıyor. Dosya masrafı kullanılan kredi türüne göre değişkenlik gösterirken aynı şekilde kredi tutarına göre değişkenlik gösteriyor. Kişinin talep ettiği kredi tutarının mutlaka aylık ödeme taksidinin %50’si kadarını gelir olarak göstermesi şart olarak belirtliyor.

Fibabanka İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

Kredi türleri çoğalırken aynı zamanda başvuru yöntemleri de oldukça çeşitli ve kolay hale dönüştü. SMS, internet üzerinden ve şubeden yapılabilen başvuruların tümünde 1 veya 2 iş günü içinde sonuç alnııyor. Genelde kredi notu yüksek olan kişilerin başvuruları aynı gün içinde sonuçlanıyor. İnternet üzerinden Fibabanka ihtiyaç kredisi başvurusu için formu doldurarak göndermek yeterli oluyor. Kısa mesaj ile başvuru için ise T.C. kimlik numasının doğru bir şekilde belirtilmesi gerekiyor. Genel olarak kısa mesaj ile başvuru ön başvuru olarak kabul ediliyor. Şubeden başvuru ise en hızlı sonuç alınan başvuru yöntemi oluyor. Tüm yöntemler sonuç olarak kişinin kredi sicili doğrusunda sonuçlanıyor.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir