Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Fibabanka Kimin?

Fibabanka Kimin?

Geçmişine baktığımız zaman Portekizli bir banka olduğunu görmekteyiz ve 27.12.2010 yılında da hayatımıza girdiğini biliyoruz. Söz konusu olan Fibabanka Kimin? Sorusunun cevabı ise ülkemizde bulunan ve değerli iş adamlarımızdan birisi olan Hüsnü Özyeğin olduğunu söyleyebiliriz. Hüsnü Özyeğin ise 1987 yılında bildiğimiz Finansbank’ı kurmuş ve ardından da 2006 yılında sattığı için tekrardan bir banka arayışına geçerek eski adı Millenium Bankın Türkiye kolunu satın alarak ardından da ismini Fibabank olarak değiştirmiştir olduğunu bilmekteyiz.

Banka Hakkında Merak Edilen Diğer Bilgiler

Bir takım verilere gere belirtilen bankanın bilinmekte olan 734 kişiden oluşan banka personeli bulunmaktadır. Diğer bilginin ise 62 adet şubesinin olduğu ve 59 tane de ATM merkezlerinin yer aldığını söyleyebiliriz. Bankamız olan Fibabank EFT kodu ise 0103 olarak belirlenmiştir. Ayrıca bankaya ait resmi web sayfasını incelerseniz eğer ulaşmak istediğiniz diğer ayrıntılara da anında sahip olabilirsiniz.

Fibabank Çalışma Saatleri

Tüm bankalar gibi hafta sonları çalışmayarak hasta içi erken saatte mesaisine başlayan bir banka olduğunu dile getirebiliriz. İlk olarak sabah 09.00 mesai başlangıcı yapıyor olması ve akşam 17.00 kadar devam ederek kapanışı sağlaması gayet normal bir çalışma saati olarak bilinmektedir. Ayrıca öğlen yemek molası bulunan Fibabank 12.00 ile 13.00 arasında da 1 saat olmak şartı ile kapalı tutulmaktadır. Resmi bayram ve dini bayram tatillerinde de yine kapalı olduğunu söyleyebiliriz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir