Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / FİBABANKA Kredi Kartları

FİBABANKA Kredi Kartları

FİBABANKA anonim şirket olarak kurulmuş 2013 yılından bu yana farklı banka ürünleri ile müşterilerine hizmet vermeye başlamış olan özel girişim bankaları arasında yer almaktadır. FİBABANKA kuruluşundan bu yana özel ve ticari müşterilerine farklı banka ürünü hizmetleri sunmaktadır.  Banka tarafından müşterilere sunulan en önemli banka ürünleri kredi seçeneklerinin yanı sıra banka tarafından müşterilerine sunulan kredi kartı seçenekleridir. FİBABANKA Kredi Kartları seçenekleri ile farklı özelliklere sahip müşterilerine finansal destek sağlamaktadır.

FİBABANK kredi kartı seçeneklerinin tamamı bonus kart özelliğine sahiptir. Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kredi kartı seçenekleri ile müşterilerine ülke içinde ya da ülke dışında birçok anlaşmalı işyeri üzerinden yapacakları alışverişlerinde farklı avantajlar sunmaktadır. Banka müşterileri kredi kartları ile yaptıkları alışverişlerinden para puan kazanarak kazandıkları bu para puanlarını yine anlaşmalı işyerleri üzerinden yapacakları alışverişlerinde kullanabilmektedirler. Kişiler bankanın özel anlaşma yaptığı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinden ekstra bonus kazanma imkânları sağlayabilecekleri gibi müşterilere özel olarak sunulan özel kampanya seçeneklerinden de faydalanabilmektedirler.

FİBABANKA Tarafından Müşterilerine Sunulan Kart Seçenekleri

  • FİBABANKA Bonus Klasik
  • FİBABANKA Bonus Gold
  • FİBABANKA Bonus Platinum
  • FİBABANKA Bonus Ek Kart

Banka tarafından müşterilerine sunulan bonus kart kredi kartı seçenekleri müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılarken bonus kazanmalarını ve kişilere alışverişlerinde farklı taksit seçenekleri sunması nedeni ile kişilere farklı avantajlar sunan bir kredi kartıdır. Kişilere kredi kartlarından yapacakları tüm harcamalarında para puan kazanma avantajı sağlanmaktadır. Müşteriler alışverişlerinden kazanmış olduklar daha sonra yapacaklar alışverişlerinde kullanarak bedava alışveriş yapma olanağı bulabilmektedirler. Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kredi kartı ile müşteriler kredi kartlarının limitleri dâhilinde kredi kartlarından nakit çekerek acil nakit ihtiyaçlarına da çözüm oluşturabilmektedirler. Kişiler özel olarak oluşturan kampanyalarla işyeri ortaklıkları ile kişiler ekstra para puan ve kişilere özel taksitlendirme imkânlarından faydalanabilmektedirler. Kişilere dünyanın her yerinde farklı avantajlar sağlayan kredi kartı hizmetiyle kişiler kredi kartlarından ek kart talebinde de bulunabilmektedirler. İhtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenmiş olan bu kredi kartı hizmetleri için banka şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir