Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Finansbank Konuşturan Kredi

Finansbank Konuşturan Kredi

Sürekli yenilenen telefon ile tablet modelleriyle mevcut cihazlarını yenilemek isteyen bireyler ya nakitlerini harcamak ya da kredi kartlarının limitini sonuna kadar doldurmak zorunda kalmaktadır. Ancak Finansbank Konuşturan Kredi sayesinde artık ne nakit paranızı harcamanıza ne de kredi kartı limitinizi doldurmanıza gerek kalmayacak. Türkcell ile anlaşmaya varan Finansbank, telefon ve tablet almak istediğinizde hiçbir şekilde dosya veya ek bir masraf olmadan Türkcell bayiden istediğiniz bir cihazı alma imkanını sizlere sunmakta.

Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu

Finansbank internet bankacılığı üzerinden konuşturan kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi dilerseniz Turkcell bayi aracılığıyla da başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunduktan kısa bir süre sonra cep telefonunuza kredi onayınız gelmektedir.

Başvurusu Onumlu sonuçlananlar Ne Yapmalı

Almak istediğiniz Finanbank Konuşturan Kredi başvurusunu yaptıktan sonra SMS ile bildirilen kredi sonucu olumlu şekilde neticelendiyse, SMS de belirtilen kredi geçerlilik tarihi doğrultusunda 7 gün içinde sadece kimlik fotokopinizle Turkcell bayisine gitmeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında sizlerden herhangi bir belge istenmeyecek ve kolaylıkla beğendiğiniz tablet ya da telefona sahip olabileceksiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir