Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Notu / Findeks Kredi Notu Uyarı Sistemi

Findeks Kredi Notu Uyarı Sistemi

Findeks kredi notu uyarı sistemi, finansal durumda yaşanan değişiklikleri iletmek maksadı ile geliştirilen bir sistemdir. Bu uygulamanın içerisine, bireylerin bankacılık sektöründe kullanmakta olduğu tüm ürünler ile ilgili bilgiler girmektedir. Bireysel krediler, otomobil kredileri, konut kredileri, ticari krediler, teminat mektupları ve benzeri her husus, bilgilendirme sistemine dahil edilmektedir. Aynı uyarı sistemi içerisine, yeni kredi başvuruları ile ödemelerde yaşanan gecikmeler de dahil edilmektedir. Elde edilen tüm veriler, aylık olarak toplanmakta ve üye olan şahıslara bilgi olarak gönderilmektedir. Bu hizmeti almak isteyen üyeler, internet üzerinden hizmet sunan findekscom adresine üyelik işlemini gerçekleştirerek, uyarı sisteminin bir parçası olabilirler.

Findeks Kredi Notu Uyarı Sistemi Nasıl Kullanılır?

Findeks kredi notu uyarı sistemi, kredi notu bilgilerini güncel olarak takip edilmesi maksadı ile geliştirilmiş bir sistemdir. Bu sistemin kullanılabilmesi için, findekscom üyelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Siteye üye olunduktan sonra, isteyen herkes, finansal durumunda yaşanan gelişmeleri takip edebilmektedir. Findeks, elde ettiği bilgileri, aylık olarak derlemekte ve üyelere elektronik posta ya da sms aracılığı ile göndermektedir. Ayrıca, findeks kredi notu uyarı sistemine sahip olan üyeler, farklı tercihlerde bulunarak, yeni bir uyarı sistemi oluşturabilmektedir. Yapılacak tanımlamalar ile mümkün hale gelecek uygulamalar arasında, findeks kredi notunun belli bir puanın altına düşmesi halinde, mesaj gönderilmesi, kredi kartı ya da kredi bilgilerinin belirli bir limitin üstüne çıkması halinde, mesaj gönderilmesi gibi uygulamalar bulunmaktadır. Ayrıca, kredi kartlarında, tüketici kredilerinde ya da bankacılık aracılığı ile kullanılan çeklerde, her hangi bir ödeme gecikmesi meydana gelmesi durumunda, Findeks kredi notu uyarı sistemi ile programlanabilir hale gelmektedir.

Findeks Kredi Notu Uyarı Sistemi Nasıl Alınır?

Findeks kredi notu uyarı sistemi, findekscom üzerinden alınan bir hizmettir. İhtiyaç sahipleri findeks üyelik işlemlerini gerçekleştirir ve her hangi bir ürün satın alırlar ise, satın almış oldukları ürünün içerisinde, findeks kredi notu uyarı sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca, bir hizmet alınmasına ya da tek başına uyarı sistemi alınmasına gerek bulunmamaktadır. Her bir paketin içerisinde, kredi notu uyarı sistemi bulunmakta olup, üyelerin kullanımına sunulmaktadır.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Merkez Bankası Kredi Notu Sorgulama

Bankalarla olan ilişkinizi bire bir belirleyen bir etken olan kredi notu, geçmiş zamanda kullandığınız krediler …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir