Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Flexi Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?
flexi kredi kartı

Flexi Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Kredi kartlarının arasında yer alan ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilen bir kart olan Flexi Kredi Kartı gün geçtikçe daha fazla kişi tarafından kullanım durumuna geçmektedir. İnsanların birçok avantajı duyup bu avantajlardan yararlanabilmek için almak istediği bir kart olan Flexi Kart kullanım aşamasında kullanıcılarına birçok avantaj imkanı sunmaktadır. Bu durum sonucunda birçok insanda aynı şekilde kredi kartı kullanımına dahil olarak Flexi Kart kullanmaya başlamaktadır. Kredi kartının kullanım aşaması oldukça basit olmasına rağmen ödeme aşaması geldiğinde bu kısım bi hayli zor olmaktadır. Maddi durumdan çöküntü içine giren kart kullanıcıları veya kart borcu sonucunda ödeme işlemini gerçekleştirmekte zorlanan kart kullanıcıları kartın kapatılmasını istemektedirler. Bunun sonucunda Flexi Kredi kartı iptali için karşılarına iki yol çıkmaktadır. Bunlardan birisi bankaya giderek kart iptalini gerçekleştirmek bir diğeri ise banka çağrı merkezi aranılarak kartın iptalini sağlamaktır.

Flexi Kredi Kartı İptali Aşamaları Nelerdir ?

Kartın ilk kapatma şekli bankaya gidilerek banka görevlisine kart kapatma talebinizi ileterek gerçekleşmektedir. Bu talep doğrultusunda banka görevlisi sizden bir dilekçe ister ve herhangi bir sorunun olmaması durumunda kart kapama işlemini başlatır. Telefon ile çağrı merkezini aradığınızda ise kart kapama talebinizi telefondaki görevliye iletebilirsiniz. Bunun sonrasında görevli kişi gerekli güvenlik sorularıyla sizin bilgilerinizi tehit eder. Banka hesabının ve kredi kartınız incelendikten sonra herhangi bir sıkıntı çıkmaması durumunda kart kapama işlemi gerçekleştirilir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir