Son Yazılar
Ana Sayfa / Bankalar / Garanti Bankasından Hesap Nasıl Açılır?

Garanti Bankasından Hesap Nasıl Açılır?

Günlük yaşam içinde mutlaka her birey bankaların hizmetinden bir noktada faydalanmak zorunda kalmaktadır. Gerek kendi çıkarları doğrultusunda para transferlerinin gerçekleşmesi ve kredi notunun yükselerek daha kolay kredi hizmetlerinden yararlanması için gerekse de maaşını sıkıntı çekmeden istediği bir noktadaki ATM üzerinden kolaylıkla çekebilmesi için bir bankada hesabı olmak zorundadır. Bu noktada söz konusu Garanti Bankasından Hesap Nasıl Açılır? Sorusu için size en yakın Garanti şubesine kimlikle birlikte giderek vadeli, vadesiz mevduat veya e-vadeli gibi hesap seçeneklerinden ihtiyacınız olanı seçmenizin yeterli olacağı söylenebilir.

Garanti Bankası Vadeli Hesap Açma

Garanti Bankası şube aracılığıyla açtırmanız gereken vadeli hesap, kazancınızı riske atmadan getiri sağlayabileceğiniz bir hizmet şeklini içermektedir. 32 günden 400 güne kadar vadeli hesap açma seçiminiz bulunmakta olup, paranız vade sonuna kadar gelişen faiz oranlarından etkilenmeden sabit şekilde getiri sağlamaktadır. Bununla birlikte Garanti Vadeli Hesap açma işleminin alt limiti 500,00 TL’dir. Vadesi dolmayan para hesaptan çekildiğinde ise ana paraya faiz işlemi yapılmamaktadır.

Garanti Bankası Vadesiz Mevduat Hesabı Açma

Çeşitli işlem ve ödemeleriniz için Garanti Bankası şubesinden yardım alarak açtırmanız gereken hesap türü para çekme, EFT, havale, otomatik fatura ödemesi gibi birçok ihtiyacınız olan işlemi internetin olduğu her alanda kolayca yapmanıza olanak vermektedir. Ayrıca Garanti Bankası Hesap Açma işlemi sırasında internete özel hesap seçimleriyle de birikimlerinizi değerlendirebilir, paranızı kazandırarak kendinize daha fazla getiri sağlayabilirsiniz.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Türkiye Finans Bankasının Sahibi Kimdir?

Merak edilen banka ilk olarak 2005 yılında Family Finans ve Anadolu Finans kurumlarının birleşmesi sonucu …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir