Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Garanti Bonus Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?
garanti bonus kredi kartı

Garanti Bonus Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

İnsanların günlük hayatta para yerine geçen ve nakit paradan daha çok kullandıkları araçlar kredi kartlarıdır. Fakat kredi kartı ile birlikte harcamak oldukça kolay olmasına rağmen geri ödemesi hiçte o kadar kolay olmamaktadır. Kredi kartı alındıktan sonra çok kısa bir süre geçince limitin bitime yaklaştığını farkeden insan sayısı oldukça fazladır. Bunun sonucunda bazı insanlar gereken borcu kapattıktan sonra kredi kartını kullanmak istemezler. Bunun için ise kartın iptali söz konusu olmaktadır. Kredi kartı harcamaları nakit harcamalarına göre fazlalık gösteren insanlar kredi kartını kapatmak istemektedirler. Bunun Garanti bankası Bonus Kredi kartı için iki yolu vardır. İlk yol telefon bankacılığı ve banka şubeleri aracılığı ile birlikte kredi kartını kapatmaktır. Bunun için banka şubelerine gidilerek görevliler tarafından size sunulan ya da sizin hazırladığınız dilekçe doldurulduktan sonra görevlilere teslim edilir. Tabiki ilk olarak kartın tüm borcunun ödenmiş olması gerekmektedir. İkinci yol ise 444 0 333 ve 0850 222 0 333 numaralarının kredi kartı sahibi tarafından aranmasıdır. Bu numaraları aradıktan sonra banka personeline aktarılır ve daha sonrasında kredi kartınızı kapatma isteğinizi iletebilirsiniz.

Garanti Bonus Kredi Kartı İptali Sonrası Tekrar Açılabilir Mi ?

Granti Bonus Kredi Kartı kapatıldıktan sonra açılabilmesi için en önemli şart, banka ile kişinin ilişkilerinin iyi olmasıdır. Kişinin bankaya herhangi bir borç geciktirme veya borç ödememe gibi bir yanlışının sonrasında kredi kartını yeniden alması zor olabilmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir