Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Gelir Belgesiz Kredi

Gelir Belgesiz Kredi

Kişiler pek çok ihtiyacına yönelik zaman içinde toplu nakit paraya ihtiyaç duyabilir. Bu doğrultuda yapılacak en mantıklı çözüm bankaların kredi hizmetlerine başvurmaktır. Ancak bankaların her birinde kredi hizmetine karşın istenen gelir belgesi gibi evraklar, aslında kredi talebinin miktarını belirlediği gibi geri ödeme koşulunda da önemli bir husustur. Dolayısıyla kişiler biraz fazla kredi kullanmak istediklerinde Gelir Belgesiz Kredi imkanlarını değerlendirmeye daha çok yönlenmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Günümüzde gelir belgesi beyan etmeden SMS veya bankaların internet bankacılığı üzerinden TC No ile kredi kullanımı hakkınız vardır. Ancak bu konuda her bankanın kendine has bir tutumu bulunmaktadır. Örneğin; bir bankayla çalışıyorsanız ve kredi alacağınız döneme kadar banka ilişkinizde bir sıkıntı yaşanmamışsa, Gelir Belgesiz Kredi alabilme ihtimaliniz oldukça yüksek olacaktır. Yalnız banka müşteri değil iseniz, banka öncelik olarak kredi kartı ödemelerinizi analiz edecek ve daha önce kredi kullanmışsanız yine ödemelerinizi değerlendirecektir. Ayrıca kredi kullanımında kredi notu puanınızın da oldukça önemi fazladır. Sahip olduğunuz kredi puanı doğrultusunda banka kendi inisiyatifini kullanarak size kredi verebilir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Günümüzde gelir belgesi ve kefil istemeksizin bireylere kredi imkanı sunan pek çok banka bulunmaktadır. Bunların başında İş Bankası, Finansbank, Odeabank, Garanti Bankası ve Denizbank gelmektedir. Kredi notu puanınız eğer yüksekse, bu bankalardan sorunsuz kredi çekebilirsiniz. Ancak bankalarla daha önce yaşadığınız olumsuz ödeme koşulları, bankanın sizin hakkınızda vereceği karar ile kredi isteminiz sonuçlanacaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir