Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / Halk Bankası Kimin?

Halk Bankası Kimin?

Geçmişi 1933 yıllara dayanan bankamız uzun uğraşlar sonunda bu günlere kadar gelebilmektedir. Ülkenin banka yetersizliğinden dolayı halka arz edebilmek adına kurulmuş ve özellikle işçi kesimine destek vermek maksadı ile geliştirilmiştir. Merak edenler için Halk Bankası Kimin? Sorusunun cevabı ise kesin ve net olmak kaydı ile devletin bakasıdır diyebiliriz. Yani özel değil tamamen devlete ait bir banka olarak çalışmalarını sürdürerek kendini geliştirmiştir. Şimdilerde ise en çok talep gören banka olarak bilinmektedir.

Halk Bankası Çalışma Saatleri

Sabah 09.00 başlayarak akşam 17.00 kadar hizmet veren bankamız sadece 1 saat kadar öğlen yemeği molasına çıkarak kapalı tutulmaktadır. Şöyle açıklayacak olursak Halk Bankası Çalışma Saatleri tam olarak 09.00-12.30 ile 13.30-17.00 olduğunu belirtebiliriz. Bu saat aralıklarında bankanızda istediğiniz tüm işlemler için kesintisiz hizmet alabilmektesiniz. Özellikle para alış verişleriniz için son derece yeterli bir banka olmaktadır.

Halk Bankası Vermiş olduğu Hizmetler

Yüksek müşteri potansiyeline sahip olan bankamız ülkemiz genelindeki tüm şubeleri ile aynı zaman dilimlerinde açılıp kapanmaktadır. Bundan dolayı nerede olursanız olun bankamızdan yapacağınız tüm işlemler aynı gün ve aynı saatte gerçekleşmektedir. Özellikle Halk Bankası internet bankacılığı ve telefon bankacılığı dışında bir de ATM noktaları ile karşımıza çıkmaktadır. Tüm bunların bir arada olması ile birlikte hızlı çözümlerin sunulmuş olması güvencesi altında tereddüt etmeden para transferi veya fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir