Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / HSBC Bankası Kimin?

HSBC Bankası Kimin?

Ülkemizde uzun yıllar boyunca hızlı ve kaliteli hizmet veren HSBC özellikle bankacılık anlayışı ile büyük bir müşteri potansiyeline sahip olmaktadır. Verilen bir takım verilere göre merak edilen HSBC Bankası kimin? Sorusuna kısacası şu cevabı verebiliriz. Bankamız 1865 yılında Hong Kong da kurulan bir bankadır. Bundan dolayı baka tüm dünyadaki bankalarını tek bir çatı altında takip etmek statüsüne sahiptir. Merkezi ise İngiltere’nin başkenti Londra da yer almaktadır. Son derece gizemli ve tek kalem bir banka olduğunu söyleyebiliriz.

HSBC Bankası Çalışma Saatleri

Ülkemizde birçok şubesi ile işlem yapan bankamız ilk olarak mesaisine diğer bankalardan biraz farklı olarak 30 dakika kadar erken başladığını görmekteyiz. Yani HSBC Bankası Çalışma Saatleri için 08.30-12.00 ile 13.00-17.00 aralıklarında olduğunu söyleyebiliriz. Sadece 1 saat kadar öğlen yemeği molasına çıkarak devamında kaldığı yerden çalışmalarına tüm hızıyla devam ettiğini görmekteyiz.

HSBC Bankası Vermiş Olduğu Hizmetler

Her bankada olduğu gibi HSBC bankasının da müşterilerine sunduğu çok özel uygulamalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi olan elektronik ortamda yapılan EFT ve havale işlemleridir diyebiliriz. Yani HSBC Bankası şubeler dışında bir de internet bankacılığı ve telefon bankacılığı fırsatlarını sunmaktadır. Bununla da kalmayarak bir de ATM noktaları ile de müşterilerinin özel işlemlerini yerine getirmektedir.  Sizde böyle hızlı ve kaliteli hizmet alabilmek için bankamızla çalışmaya başlayabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir