Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / HSBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

HSBC İhtiyaç Kredisi Başvurusu

En prestijli bankalardan biri olan HSBC bankası sunmuş olduğu kredi ve kredi kartı fırsatları sayesinde müşterilerine ayrıcalıklı hizmet vermekte. Özellikle kullanılan kredilerdeki çeşitliliği ile birçok ihtiyaca doğru çözümler yaratarak müşterilerini memnun ediyor. Konut kredisi, araç kredisi, eğitim kredisi ve daha birçok birbirinden farklı kredi avantajlarını sağlayan HSBC bankası ihtiyaç kredisi konusunda da müşterilerine uygun faiz oranları yaratıyor.

HSBC İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

Detaycı bankalardan biri olan HSBC bankası gerek faiz oranlarındaki düzenleme, gerekse istenilen belgeler ile bu tavrını ortaya koyuyor. Faiz oranlarını vade ve istenilen tutara göre şekillendiren HSBC ihtiyaç kredisi başlangıç faiz oranı ise %1,82 olarak belirlenmiştir. Bu oran 5.000 TL ile başlayan kredilerde geçerli olduğu gibi yükselen miktarlarda faiz oranı da orantılı olarak yükselmektedir. 3 aydan başlayan vade olanağı 24 ay, 36 ay gibi yüksek vadelere kadar uzanabilmektedir. Hayat sigortası kapsamında güvence altına alan kullandırılan kredi için sigorta tutarı kredi talebinde bulunan kişinin yaşı baz alınarak hesaplanmaktadır. Bunun dışında her kullandırılan krediden kesilen dosya masrafı da toplam tutara göre değişmektedir. HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu için pasaport ve sürücü belgesi geçerli olduğu gibi ilk olarak kimlik tercih edilmektedir. Gerek başvuru da gerekse kredinin kullandırılacağı anda kimlik ibraz etmek kesinlikle şarttır. Bu belgeler dışında geliri gösteren belge (gelir belgesi, bodro, maaş yazısı) sigorta sicil numarası, ikametkah ve var ise üzerinize kayıtlı gayrimenkul, araç belgesi istenmektedir.

HSBC İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

HSBC ihtiyaç kredisi başvurusu birkaç dakika kadar kısa bir süre içinde gerçekleşmekte ve aynı gün yanıt alınabilmektedir. Olumlu yanıtlarda daha hızlı cevap verilmesinin nedeni kredi notunun iyi olmasından kaynaklanmaktadır. Düşük kredi notuna düşük olanlar için çeşitli gelir belgeleri ve taşınmazlara ait tabu gibi ekstra istekler söz konusu olmaktadır. internet üzerinden yapılabilen başvuru dışında şubeye giderek başvuru yapmak veya son olarak SMS göndererek başvurmak da mümkündür. Bu başvuru yöntemlerinden birini tercih ederek en uzun 2 gün içinde kredi kişiye kullandırılabilmektir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir