Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / HSBC Kredi Kartları

HSBC Kredi Kartları

Dünya üzerinde ve Türkiye’de hizmet veren özel girişim bankaları arasında yer alan HSBC Bankası bireysel ve ticari müşterilerine farklı banka ürünleri ile hizmet sağlamaktadır. Bireysel müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturulan kredi kartı ürünlerinin yanı sıra ticari müşteri ihtiyaçlarına yönelik olarak da farklı kredi kartı ve kredi ürünleri müşterilerinin hizmetlerine sunulmuştur. HSBC Kredi Kartları farklı özellikler ile sunulmaktadır. Farklı kişisel ihtiyaçlara yönelik olarak farklı özellikler ile müşterilere farklı avantajlar sağlamaktadır.

HSBC Kredi Kartı Seçenekleri

  • ADVANCE: Müşterilerine her türden işlemlerinde ADVANCE Kredi Kartlarına özel olarak tüm yurt içi tek çekim alışveriş harcamalarında faizsiz 6 ay taksit imkânı sağlayan kart ayrıca müşterilerine internetten alışveriş imkânı da sunmaktadır. Kişilere internet alışverişlerinde ayrıca %10 indirim avantajı sağlayan kredi kartı daha birçok farklı indirim olanağı sunmaktadır. Tüm bu avantajlardan hemen yararlanmak isteyen müşterilerin kredi kartlarından aylık 500TL ve üzeri otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterlidir.
  • ADVANTAGE CLASSİC: Müşteriler bu kredi kartı seçeneği ile yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca anlaşmalı işyeri üzerinden yapacakları alışverişlerinde ister tek çekim isterlerse de taksitli alışveriş olanaklarından yararlanabilecekleri gibi tüm banka ATM’lerinden nakit çekebilmektedirler.
  • CONCEPT: Yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı seçeneği olarak ifade edilen kredi kartı müşterilerine taksitli alışveriş imkânları sunmaktadır. Kişiler yaptıkları alışverişlerinde artı taksit imkânları ve yaptıkları harcamalarından nakit puan kazanma imkânlarına sahip olabilmektedirler.  Ayrıca bir kredi kartı seçeneği de CONCEPT Üniversiteli kredi kartı olarak belirtilebilir. Bankanın üniversite öğrencilerine yönelik olarak oluşturduğu farklı avantajlara sahip olan kredi kartıdır.
  • ADVANTAGE HIZZ: Bankanın müşterilerine avantajlı alışverişte en hızlı hizmeti sağlayabilmek adına oluşturmuş olduğu kart hizmetidir. Bu kredi kartı seçeneği ile müşteriler 50TL’ye kadar olan alışverişlerinde hızlı ödeme seçeneklerinden faydalanarak finansal işlemlerinde kolayca işlem yapabilmektedirler. Bu kredi kartı seçeneğinde standart kredi kartı formatının yanı sıra anahtarlık ve sticker seçenekleri ile de kart seçenekleri bulunmaktadır.  ADVANTAGE HIZZ kredi karı seçeneğinde de Üniversiteli HIZZ kredi kartı seçeneği bulunmaktadır.

 

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir