Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / İNG Bank Bonus Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?
ing bonus kredi kartı

İNG Bank Bonus Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

İNG Bank yıllardır süregelen köklü bankaların başında gelmektedir. Bankanın birçok müşterisi olduğu gibi kredi kartı kullanan müşteri sayısıda oldukça fazladır. Fakat kredi kartı kullanımı sırasında kişilerin yaşadığı sıkıntılar sonucunda bazıları kredi kartını kapatmak gibi taleplerde bulunabilmektedir. Maddi anlamda sıkıntı yaşayan insanlar ve aynı zamanda kredi kartı harcaması esnasında ödeme kısmını düşünmeyen insanlar kredi kartlarını kapatmak için bankalara başvurmaktadırlar. Kredi kartını kapatmak için iki ana yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi en yakın ING Bank şubesine giderek kredi kartınızı kapatmak isteğinizi belirtmektir. Banka görevlisine kapatma isteğinizi ilettiğiniz andan sonra dilekçe ve diğer gerekli şeyler tarafınıza yaptırılır ve kredi kartınız kapatılır. Ancak kredi kartınızın kapatılabilmesi için kartta hiçbir borcunuzun bulunmaması gerekmektedir. İkinci bir yol ise daha kolay ve oturduğunuz yerden yapabileceğiniz telefon bankacılığı yöntemidir. Bu yöntemle birlikte 444 0 600 numarası aranılarak herhangi bir borcu bulunmayan kredi kartının kapatıma işlemleri başlatılmaktadır. İşlemler başlatıldıktan sonra gerekli durumda banka tarafından sizin ile birlikte iletişime geçilecektir.

ING Bank Kredi Kartı Kapatma Sırasında Ne Gibi Sorunlarla Karşı Karşıya Kalınabilir ?

Kredi kartını kapatmak isteyen kullanıcıların en çok yaşadıkları sorun kredi kartı borçlarının hepsini ödemeden kart kapatma istekleridir. Bankaya borcu olan kişiler herhangi bir şekilde bankaya borç ödemesi yapmadan kartlarını kapatamazlar.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir