Son Yazılar
Ana Sayfa / Bankalar / ING BANK ÇALIŞMA SAATLERİ

ING BANK ÇALIŞMA SAATLERİ

Tüm bankaların çalışma saatlerini paylaştığımız gibi ING Bank çalışma saatlerini de yine sizler için paylaşıyoruz. Bankaya gidip gereksiz yere sıra bekleyerek zaman kaybetmeyin diye yaptığımız bu paylaşımların size zamandan tasarruf yaptıracağını temenni ediyoruz.

Ülkemizde son yıllarda hizmet vermeye başlayan ve kısa sürede kendine kalıcı gibi görünen bir yer edinen ING Bank çalışma saatleri diğer bankalardan bir farklılık göstermiyor. Sabah 08.30′ da gişelerini açarak hizmet vermeye başlayan bankada mesai akşam saat 17.00’da sonlanıyor. Hafta içi her gün çalışmasını sürdüren banka, hafta sonları ve resmi tatillerde sunduğu hizmetlere ara veriyor. Ayrıca bankada 12.30-13.30 saatleri arasında öğle molası yapıldığından yine bir çalışma söz konusu değil. Çalışma saatleri olarak diğer bankalarla aynı olduğunu söyleyebiliriz.

Yaptığı eğlenceli reklamlar ile dikkat çekmeyi başaran banka, reklamların neticesini kısa süre içinde arttırdığı müşteri sayısı ile almış görünüyor. ING Bank çalışma saatleri dışında internet ve ATM şubeleri ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm olmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Pek çok nakit işleminde kullandığımız ATM şubeleri ile dilediğiniz her an parasal işlemlerinizi yapabilirsiniz. Günün her anı kesintisiz hizmet veren internet şubesi ile de tüm hesaplarınıza kolayca ulaşabilir, üzerlerinde işlem yapabilirsiniz. Bankacılığı çok değiştirdik diyerek çalışmalarını sürdüren banka, kısa sürede ülkemizin en çok tercih edilen bankalarından biri oldu.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

kanz

Kanz Mağazaları Çalışma Saatleri

Kanz Mağazaları 0-16 yaş grubu bebek ve çocuklara geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir