Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / ING Bank ihtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank ihtiyaç Kredisi Başvurusu

ING Bank ihtiyaç Kredisi Başvurusu

Toplu para ihtiyaçlarında en sık başvurulan yöntemlerin başında banka kredisi gelmektedir. Nakit ihtiyacını birkaç gün içinde çözümleyen bu sistem belirli bir faiz karşılığı müşterilere sağlanmaktadır. Bankaların müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik şekillendirdiği konut kredisi, taşıt kredisi, ticari kredi, eğitim kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi birbirinden farklı kredi seçenekleri bulunmaktadır. ING Bank ihtiyaç kredisi ve diğer sunmuş olduğu kredilerde uygun faiz oranlarına müşterileriyle buluşturmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

ING Bank ihtiyaç kredisi için en yüksek tutarda kredi veren bankaların başında gelmektedir. 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilme imkanı sağlayan bankanın 3 aydan başlayan vade seçenekleri 36 aya kadar uzayabilmektedir. Çekilecek kredi tutarının banka tarafından onaylanabilmesi için kişinin mevcut aylık gelirinin %50’si kredinin aylık tasitlerini ödemek için yeterli  olmalıdır. Bu hesaplama sistemine göre kişiler bankalardan alabilecekleri kredi tutarını hesaplayarak başvuru yapabilirler. Ödeyeceğinden daha yüksek bir miktarda kredi talep etmek red cevabı alınacağını gösterir. Bu sebepten dolayı gerçek gelirle endeksli olarak kredi talebinde bulunmak oldukça önemlidir. %1,38’den başlayan faiz oranları ile kredi fırsatı sunan ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için kimlik belgesini zorunlu koşmaktadır. Kimlik yerine ehliyet veya pasaport da geçerli olabilmektedir. Bu belgelerin dışında üzerine kayıtlı son üç aya ait fatura veya ikametkah belgesi istenmektedir. Son  olarak kişinin mesleğine göre aylık gelirini ispatlayacak gelir belgesi (bodro, emekili sicil no, çiftçi kartı) gibi belgeler talep edilmektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu için dilerseniz şubeye gidebilir, isterseniz internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. ING Bank müşterisi iseniz bireysel internet bankacılığı üzerinden yapacağınız başvuru birkaç saat içinde sonuçlanacaktır. Eğer ki ING Bank ile ilk kez çalışmayı düşünüyorsanız internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Gelir ve kişisel bilgilerinizi paylaştığınız bu formlarda doğru bilgi aktarmanız kredinizin net ve hızlı bir şekilde onaylanmasına yardımcı olacaktır. Tabi ki kredinin onayı ve redi tamamen sizlerin kredi notuna bağlı olarak gerçekleşmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir