Son Yazılar
Ana Sayfa / Sahibi Kim / ING Bank Kimin?

ING Bank Kimin?

Baktığımız zaman 2008 yılında tamamen faal olarak işleme alınmış bir banka olarak karşımıza çıkan ING Bank, aslında eski adı ile bilinen Oyak bankı satın alması ile meydana gelmiştir. Yani ING Bank Kimin? Sorusunun cevabı ise Hollanda bankaları arasında yer alan ING Bankasınındır diyebiliriz. Yeni nesil bankacılığı hedef alarak çalışmalarını sürdüren bakamız dijital ortamda da beklediği performansı sergilemiştir. Türkiye de kurulan ilk portföy hizmetini de tanıtan bir banka olarak bilinmektedir.

ING Bank 2016 Yılı Çalışma Saatleri

Her bankada olduğu gibi öğlen saatinde sadece 1 saat yemek molası bulunan ve sabahın erken sularında mesaisine başlayan bankamız her zaman için kaliteli hizmet anlayışından yana olmaktadır. Böylece ING Bank Çalışma Saatleri için sizlere söyleyebileceğimiz zaman dilimleri 09.00-12.30 ile 13.30-17.30 olarak belirlenmiştir. Hafta içi her gün ve hafta sonları kapalı olarak bulunmaktadır.

ING Bank Vermiş Olduğu Hizmetler Ve İşlem Süresi

Ülkemizin dört bir yanında bulunan şubeleri ile yapacağınız işlemleri aynı zaman da elektronik ortamlardan da gerçekleştirebileceğinizi hatırlatarak internet bankacılığı ve telefon bankacılığı hizmetlerinin de bulunduğunu bilmenizi istedik. Böylece yapacağınız ING Bank işlemlerinin aynı gün ve aynı saatte gerçekleştiği ve sıkıntı yaşanmadığı bilinmektedir. Para çekme ve yatırma hatta fatura ödemelerinizi bile kolayca yapabileceğiniz bir bankadır. Ayrıca tüm kredi ihtiyaçlarınızı da anında bildirebilir ve sonuç alabilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

teb bankası

Teb Bankasının Sahibi Kim?

1927 yılında Kocaeli’nde kurulan ve günümüze kadar kendini geliştirerek gelmeyi başaran bankamız daha sonraları merkezini …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir