Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / ING Bank Kredi Kartları

ING Bank Kredi Kartları

Son dönemlerde en çok kullanılan banka ürünleri tüm bankalar tarafından müşteri özelliklerine yönelik olarak tasarlanan kredi kartı seçenekleridir. Günümüzde kişilerin yaygın olarak kullandıkları kredi kartı seçenekleri finansal işlemlerinin kolaylaşmasında ve alışveriş harcamalarında farklı olanaklar sunması nedeni ile oldukça fazla yaygınlaşmıştır. ING Bank Kredi Kartları da son dönemlerde müşterilerine sunulan farklı kredi kartı seçeneklerini sunmaktadır.

ING Bank Kredi Karı Seçenekleri

Banka farklı kredi kartı seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır. Farklı müşteri özelliklerine uygun olarak farklı özellikte düzenlenen kredi kartı seçenekleri farklı müşteri ihtiyaçlarında kişilere finansal destek ve işlem kolaylığı sağlamaktadır.

  • ING Pegasus Plus Kart: Banka tarafından müşterilerine sunulan bu kredi kartı seçeneği ile bireyler yaptıkları alışveriş harcamaları karşılığında %1 uçuş puan kazandırmakta ve kişiler kazanmış oldukları bu uçuş puanlarını Pegasus Hava Yollarından yapacakları harcamalarından ek olarak %2 uçuş puan kazanma imkânı sağlamaktadır. Hem de kişilere özel üyelik avantajlarından faydalanabilmektedirler.
  • ING BONUS Kart: Kişilere her türden harcamalarında harcadıkça kazandıran bir kredi kartı seçeneği olan kart müşterilerine anlaşmalı işyerlerinden yapacakları alışverişlerinde bonus kazanmakta ve bu kazanmış oldukları bonuslarını biriktirerek farklı harcamalarında kullanabilmektedirler. ING BONUS Kart seçeneğinde ING BONUS PLUS CARD ve ING BONUS PREMİUM CARD seçenekleri de müşterilere sunulmuştur.
  • ING Nakit Kart: ING nakit kart seçeneği ile müşteriler tüm banka ATM’lerinden istedikleri zaman kolayca nakit çekebilir ya da bu kartlarını alışverişlerinde kolaylıkla kullanabilmektedirler. Banka tarafından müşterilerine sunulmuş olan bu kart hizmeti ile müşteriler ayrıca bankacılık hizmetlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilmektedirler.
  • Diğer Kart Seçenekleri ise; ING BONUS Ek Kart, ING BONUS Sanal Kart, ING BONUS Anında Kart, ING PEGASUS Ek Kart bu kart seçenekleri yine müşterilerin finansal yaşamlarında nakdi destek sağlamak amacı ile düzenlenmiş kart seçenekleridir.

Bankanın sunmuş olduğu bu farklı banka ürünü hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşteriler bankanın farklı hizmet kanalları üzerinden başvuru sağlayarak kredi kartı kullanmaya başlayabilecekleri gibi bankanın internet ana sayfası üzerinden kart seçenekleri hakkında bilgi alabilmektedirler.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir