Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan İş bankası güvenilirliği ve sayısız müşterisi ile hizmetlerine devam etmektedir. Kredi fırsatları konusunda her zaman istikrarlı ve genel olarak sabit faiz oranları ile hareket eden İş Bankasının belirli dönemlerde kampanya yaparak düşük faiz fırsatı sunduğunu da söyleyebiliriz.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve İstenilen Belgeler

İş bankasının ihtiyaç kredisi iki farklı şekilde sunulmaktadır. Bunların ilki herkese açık ihtiyaç kredisi ikincisi ise, emekli, kamu personeli ve maaş anlaşması olunan firma personellerine yönelik ihtiyaç kredisi seçeneğidir. Genel ihtiyaç kredisinin en düşük faiz oranı %1,38 olurken, kamu ve emeklilere özel olan kredinin en düşük faiz oranı %1,33 olarak hesaplanmaktadır. Her iki kredi türünde de dosya masrafı tutara göre değişmektedir. İş bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için istenilen belgeler arasında gelir belgesi, kimlik ve maaş bodrosu yeterli olmaktadır. Hayat sigortası ile güvence altna alınan ihtiyaç kredisi her iki taraf içinde oldukça önemlidir. kredi kullanan kişinin yaşına göre belirlenen hayat sigortası bedeli tek seferde kredi ilk kullandırılırken kesilmektedir. Aynı şekilde dosya masrafı da tek seferde kredi hesaba topluca yatarken kesilerek kalan tutar yatırılmaktadır. 50.000 TL’ye kadar kredi kullandıran İş Bankası özellikle yılbaşı, bayram gibi günlerde daha düşük faiz oranlarına sahip kredi kampanyaları yapmaktadır. Bu kampanyalarda 5.000 TL gibi küçük rakamlardaki nakit ihtiyaçlarına oldukça makul kredi kullanmak mümkündür.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi’ne Nasıl Başvurabilirim?

İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için internet sitesi üzerinden işlem gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak kısa süre içinde başvuru yapabilir sonucunu 2 gün içinde öğrenebilirsiniz. Bir diğer başvuru yöntemi olan SMS ile başvuru yöntemini de tercih edebilirsiniz ancak çoğu banka bu yöntemi artık kullanmıyor diyebiliriz. Son olarak şubeye giderek şahsen başvuru yöntemini tercih edebilirsiniz. Bu başvuruda hem daha kısa sürede sonuç alabilir, hem de elden teslim etmeniz gereken evrakları yanınızda götürerek işlemi hızlandırabilirsiniz. Hızlı ve en uygun fiyatlar ile kredi kullanmak için sizde İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu için uygun bulduğunuz en hızlı yöntemi tercih edin.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir