Son Yazılar
Ana Sayfa / Çalışma Saatleri / İstanbul Noter Çalışma Saatleri

İstanbul Noter Çalışma Saatleri

Resmi kurum olarak kanunların vermiş olduğu kanun çerçeveleri doğrultusunda hizmet veren noterler, bağımsız ve tarafsız olarak irade beyanı ile işlem yapmaktadırlar. Türkiye noterler birliğine bağlı olarak çalışan noter, ilk olarak 1972 yılında kurulmuştur. İşlem yapmak istediğiniz bölgenizde yer alan İstanbul Noter Çalışma Saatleri ise sabah mesaisi ile 08:30 da başlayarak 12:30 a kadar hizmet vermektedir. 1 saat öğlen molasından sonra tekrar mesaisine devam eden noter, öğleden sonra 13:30 da açılır ve akşam 17:30 dan sonra da kapanış gerçekleştirir.

Tüm alım satım işlemlerinizi, gayrimenkul satış sözleşmelerinizden başlayarak tüm işlemlerinizi günün tarihi ve tasdiyi ile yapabileceğiniz bir kurum olmakla birlikte, bir de yasaların gerekli ve şart koştuğu kurallar çerçevesinde işlemleriniz yapılarak teslim edilir. Özellikle çalışan kişiler tarafından çalışma saatlerinin belirgin olmuş olması da çok önemlidir.

Bir araç satışı almak istiyorsunuz veya satış sözleşmesi gerçekleştirmek istiyorsanız eğer sabahın ilk saatlerinde gidiyor olmanız işlemlerinizin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olur. Resmi kurumlarla aynı saatler arasında hizmet verdiği için İstanbul Noter Çalışma Saatleri de yine sabah saat 08:30 mesaisi ile başlayarak öğlen 12:30 a kadar devam eder ve 1 saatlik yemek molasından sonra tekrar açılış sağlayarak 13:30 da açılır ve son kapanışını da 17:30 da gerçekleştirir. Hafta sonları hariç haftanın 5 günü açık olarak hizmet vermektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

gratis-magaza

Gratis Çalışma Saatleri

Kişisel bakımdan kozmetiğe, bebek bakımından aksesuara kadar yüzlerce ürün, çok özel sürprizler ve eşsiz fırsatlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir