Son Yazılar
Ana Sayfa / Çalışma Saatleri / İzmir Noter Çalışma Saatleri

İzmir Noter Çalışma Saatleri

Resmi kurum olarak hizmet vermeye devam eden noterler, ilk olarak 1972 yılında kurulmuştur ve Türkiye noterler birliğine bağlı olarak çalışmaktadır. Son derece bağımsız ve tarafsız olarak işlem yapmakta ve kesinlikle noterler arasında bir rekabet söz konusu değildir. Genel anlamda her bölgede noter çalışma saatleri aynı olmaktadır. İrade beyanına dayanarak işlem yapan noterler kanunların gerekli gördüğü kanun kuralları doğrultusunda çalışma gösterir.

Hafta sonları yani cumartesi ve Pazar günleri olarak resmi tatil uygulaması yaparak hafta sonları çalışmamaktadır. Haftanın hafta içi olan günleri ile 5 gün hizmet vermekte olan İzmir Noter Çalışma Saatleri ise sabah mesaisi ile başlayarak sabah 09:00 ile 12:30 arasında öğlene kadar çalışır ve 1 saat yemek molası uygulaması yaparak kapanır. Öğleden sonra tekrar çalışmaya başlayan noter 13:30 da açılış gerçekleştirerek 17:00 sonunda ise günü kapatmaktadır.

Yapacağınız noter işlemlerinizin daha sağlıklı ve daha hızlı ilerlemesi için sizlere tavsiyemiz sabah saatlerini veya öğleden sonraki ilk sıralarda yer alıyor olmanızdır. Bu zaman dilimleri işleminizin en sağlık yapılacağı ve yoğunluğun hemen hızlanmadığı saatlerdir. Tekrar hatırlatmak gerekecek olur ise İzmir Noter Çalışma Saatleri sabah 09:00 da açılarak öğlen yemek saati 12.30 a kadar devam eder. 1 saatlik yemek molasında kapalıdır ve öğleden sonraki mesaisi ise 13.30 da başlar ve akşam 17:00 kadar devam ederek son işlemler sonucu kapanış gerçekleştirir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

gratis-magaza

Gratis Çalışma Saatleri

Kişisel bakımdan kozmetiğe, bebek bakımından aksesuara kadar yüzlerce ürün, çok özel sürprizler ve eşsiz fırsatlar …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir