Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kart Aidatını Geri Almayı Unutmayın

Kart Aidatını Geri Almayı Unutmayın

Artık son yıllardır daha çok bilgilendirilen konulardan biriside kart aidatlarının alınıp alınmayacağı konusudur. Kredi kartı aidatları bilindiği üzere artık geçmişe dönük son 10 yılı kapsayacak şekilde ödemeleri kabul etmektedir. Bankaların düzenli olarak tüm vatandaşlardan yani kredi kartı kullanıcılarından almış oldukları yıllık kart aidatları artık geri alınmaktadır. Sizlerin de öyle bir durumunuz var ise Kart Aidatlarını Geri Almayı Unutmayın diyebiliriz. Tatbikîde ilçeniz kaymakamlığına giderek dilekçe vermeniz durumunda işlemleriniz başlatılacaktır.

Kart Aidatı Nasıl Geri Alınır

Kart aidatlarınızı geçmişe dönük olarak geri almak isterseniz yapmanız gerekenler çok kolay diyebiliriz. Toplamda son 10 yıl geriye dönük olarak her bankanın kart aidatlarını geri alabileceksiniz. İlk olarak ilçenize bağlı kaymakamlığa giderek kart aidatı geri alma dilekçesi dolduruyorsunuz. Daha sonra dilekçeniz sayesinde bankanıza mahkeme açılmaktadır. Bu durum sonu en kısa sonuçlanmadan sonra ödediğiniz tüm ödemeler hesabınıza aktarılmaktadır.

Kart Aidatları Geri Almak İstemezsem Ne Olur?

Hiçbir şeyin olmayacağı bir kesin olduğu için ödediğiniz paranız yine bankanızda kalmış olacaktır. Bankanız hiçbir şekilde a ne kadar güzel bir müşteri benden kart aidatlarını geri talep etmede de demeyecektir. Onun için imkânınız var ise sizden fazladan alınan kart aidatı paralarınızı mutlaka geri alın, alın ki ileride tekrardan böyle hatalar yapılmamış olsun. Ve bizlerde böyle durumlara maruz kalmamış olalım.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir