Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kart Limitini Arttırmak İsteyene Sigorta Şartı

Kart Limitini Arttırmak İsteyene Sigorta Şartı

Kart masraflarının bir türlü bitmediği bir dönemde olmamıza rağmen bunlara bir yenisi daha eklenerek kredi kartı limitleri için vatandaşlardan sigorta parası talep edilmektedir. Şöyle açıklayacak olursak Bankalar artık Kart Limitini Arttırmak İsteyene Sigorta Şartı koyarak sigorta parası talep etmektedir ve sigorta yaptırırsanız kartınızın limitini yükseltebiliriz demektedir. İlk etapta kabul edenler pek umursamamış olabilirler ancak bankanın bunu neden talep ettiği de tam olarak bilinmemektedir. Kabul edende etmeyen de vardır diyebiliriz.

Kart Limiti Neden Önemli Ve Sigorta Şartı Var?

Aslında bankaların bir değişik tuzağıdır diyebileceğimiz durumlardan birisi olduğu için bir yerden verirken bir yerden nasıl alacaklarını hesaplamaktadırlar. Kart limitine ihtiyacı olan kişilerin böyle bir işleme yok demeyeceklerini düşünerek gündeme getirmeleri kimileri için hoş karşılanmamıştır. Karta ihtiyacınız var ve harcama yapmak istiyorsanız hemen hemen herkes bu siteme evet demiştir diyebiliriz.

Kart Sigortası İptal Olur Mu?

Bir takım bilgilere göre bazı müşteriler kredi kartı limitini arttırmak için talep edilen sigortayı kabul edip ancak daha sonradan iptal ettirmek istediklerinde hiç de hoş şeylerle karşılaşmamışlar. Şöyle ki sigortayı iptal ettirmek istediğiniz de bankanız da size kredi kartınızın limitini düşürürüz diyebilir ve ona göre itiraz da bulunmanızda fayda vardır. Her şeye bir karşılığı olan bankalarla uğraşacağımız yeni bir olayımız daha olduğu için dikkatli olmak gerekir.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir