Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Konuşturan Kredi

Konuşturan Kredi

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde her yıl telefon ve tablet üreten markalar, firmalarına birçok özelliğin geliştirildiği modeller katmaktadır. Dolayısıyla tüketiciler de bu modelleri denemek için kredi kartlarına yüklenmekte veya kredi çekerek yüksek faizlere maruz kalarak sonrasında yaptığı işlemden pişman olmaktadır. İşte Finansbank bir yeniliğe daha imza atmış ve Konuşturan Kredi adı altında sizlere farklı bir alternatif hizmet kapısı açmıştır.

Evet, söz konusu olan konuşturan kredi Finansbank’ın Turkcell firmasıyla anlaşmaya varması sonucunda cebinizdeki nakit parayı ya da kredi kartlarınızın limitini bitirmek zorunda kalmadan istediğiniz marka ve modelde cep telefonu ya da tablet ürününü alma imkanı sunmaktadır.

Sıfır faiz ve masrafsız şekilde tarafınıza sunulan Konuşturan Kredi başvurusu için, Finansbak internet sayfasından hemen başvuruda bulunabilir, cep telefonunuza gelen onay mesajı ile herhangi bir Turcell bayisine giderek beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz. Kredi taksitleriniz telefon faturasına yansıyacağı için bankayla uğraşmadan düzenli ödediğiniz faturanız eşliğinde sıkıntısız yeni cihazınızı kullanabileceksiniz. Böylece nakit paranız cebinizde kaldığı gibi kredi kartı limitinizde dolmamış olacaktır.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir