Son Yazılar
Ana Sayfa / Krediler / Kredi Dosya Masrafını Geri Almak

Kredi Dosya Masrafını Geri Almak

Son yıllarda devlet tarafından ve bankalar kurulu tarafından resmi gazete de ve televizyon aracılığı ile duyurusu yapılan dosya masrafları geri lama olayı tamamen doğrudur. Geçmişte son 10 yılı kapsayan hakkınızı alabilmek de çok kolay bir durumdur. Dosya masrafı ödeyerek kullandığınız kredinin yani Kredi Dosya Masrafını Geri Almak için yapmanız gereken tek şey ilçeniz de yer alan kaymakamlığa giderek dilekçe vermektir. Bu dilekçeyi ne için verdiğinizi eksiksiz olarak beyan ettikten sonra ödemiş olduğunuz masraflar tarafınıza iade edilmektedir.

Kredi Dosya Masrafı Geri Almanın Zararı Var Mıdır?

Zarar konusu tamamen sizin banka ilişkileriniz ile alakalı olduğu için yeri geldiğinde bankanız size bir takım sorunlar veya zorluklar çıkartabilir. Bu zorluklarda tamamen yeni girişimleriniz ile bağlantılı bir şekilde size olumsuz sonuçlar doğurabilir. Farkında bile olmadan kredi notunuzu düşürebilir veya yeni kredi alımınızda size faiz indirimi yapılmayabilir gibi nitelikler taşır.

Kredi Dosya Masrafını Herkes Geri Alabilir Mi?

Zamanında kredi dosya masrafı ödemiş her kesimden ve cinsiyetten kişiler masraflarını eksiksiz olarak geri alabilirler. Kimi zaman bireysel ve ticari Kredi Dosya Masrafları değişkenlik gösterdiği için çok dikkat etmenizde fayda var diyebiliriz. Aksi takdirde bankanız da size dava açabileceğini göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Hak böyle olunca gerçek bilgilerle hangi bankada alacağınız var ise tahsil edebilirsiniz.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

Senetle Kredi Veren Bankalar

Birçok kişinin farklı yerlere farklı insanlara çeşitli borçları bulunmaktadır bütün borçlarını tek bir ödeme altında …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir