Son Yazılar
Ana Sayfa / Kredi Kartları / Kredi Kartı İle Kira Ödemesi Yapılabilir Mi?

Kredi Kartı İle Kira Ödemesi Yapılabilir Mi?

Bakıldığı zaman bankacılık sektöründe birden fazla işlem bulunmakta ve bu işlemler müşteriler tarafından da hoş karşılanmaktadır diyebiliriz. Özellikle otomatik talimatı vererek kredi kartından fatura tahsilatı yapılması işlemi ile başlayan bu sistem şimdiler de Kredi Kartı İle Kira Ödemesi Yapılabilir Mi? Sorusunu olumlu yönde yanıtlayarak evet cevabını vermektedir. Hal böyle olunca da her ay düzenli bir şekilde ödenmesi gerekli olan kiraların bu yöntemle yapılabildiğini de öğrenmiş bulunmaktayız.

Kredi Kartı İle Kira Ödemesi Nasıl Yapılır?

Çalışmakta olduğunuz bankanızın şubesine giderek kiralamasını yaptığınız konutun, dükkânın veya ofisin hangi tarihte kira ödenmesi gerçekleştirildiğini paylaşarak kredi kartınıza otomatik ödeme talimatı vermek istediğinizi belirtmeniz gerekir. Bu işlemi yaptıktan sonra her ay düzenli olarak Kira Ödemesi gerçekleştirmiş olursunuz.

Başka Ne Şekilde Kira Ödemesi Yapılabilir?

Kira ödemeleri hesaba havale veya EFT yolu ile gerçekleştirildiği için çalışmakta olduğunuz bankanız ile ister şube hesaptan, ister internet bankacılığı üzerinden, ister ATM noktalarından isterseniz de telefon bankacılığı ile bu işlemleri yapabilirsiniz. Her Kira Ödemesi işleminin kendine özgü masrafı bulunduğu için kimi zamanlarda aynı hesaplar arasında ki para geçişlerinden de ödeme alınmadığını hatırlatmak isteriz. Yani şubeden veya ATM noktasından nakit olarak, internet ve telefon bankacılığından ise havale veya EFT olarak ödeme yapmanız durumlarında sizden farklı ücretler talep edilebilmektedir.

Hakkında admin

Tekrar kontrol et

cardfinans kredi kartı

Cardfinans Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır ?

Cardfinans kredi kartını kullanamayıp ödemelerini yapamayanlar kredi kartlarını iptal etmek istiyorlar fakat iptal edemiyorlar neden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir